Być może dostaniemy nowe Ape Escape

Wincenty Wawrzyniak
2019/06/24 21:20
0
0

Kultowa seria Ape Escape świętuje w tym roku swoje 20 urodziny. Z tej okazji Sony przygotowało specjalne wideo, a także uruchomiło zupełnie nowe konto na Twitterze, gdzie zamieściło tajemniczą grafikę.

Fani serii biją czołem o posadzkę – czy to oznacza zapowiedź nowej odsłony po 9 latach, czy może jednak nie? Ape Escape, znane w Japonii jako Piposaru, swoją przygodę na rynku gier wideo rozpoczęło w 1999 roku. Dwa lata później pojawił się spin-off, a po roku dostaliśmy kontynuację. Był również remake na PSP oraz parę kolejnych spin-offów, a wszystko zamknęła (przynajmniej na te 9 lat) ostatnia część, Ape Escape Move, wydana w 2010 roku. Prawie każdy z tytułów przypomina nam wspomniane wcześniej wideo, które Sony udostępniło z okazji 20-lecia.

Do tego dochodzi to podejrzane konto na Twitterze. Pierwszym tweetem, oczywiście po japońsku, był obrazek gdzie znana fanom serii małpa wychyla się zza drzewa i… no, właściwie to nie wiadomo, o co w tym może chodzić. Warto zaznaczyć również, że oficjalna japońska strona serii Ape Escape została niedawno zaktualizowana po raz pierwszy od ośmiu lat. Podejrzane, nie? Dodać do tego wyraźne zainteresowanie Sony w ostatnim czasie takimi seriami, jak Medievil, ciekawe, czy Ape Escape również znajduje się na liście.

GramTV przedstawia:

Co o tym myślicie?


Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!