Project Beast - wspólne dzieło Sony Japan i From Software? Zobacz screeny!

Patryk Purczyński
2014/05/05 09:41

Od pewnego czasu mówi się, że Sony Japan Studio i From Software pracują wspólnie nad projektem na PS4. Być może właśnie mamy okazję zobaczyć pierwsze efekty tej kooperacji.

Project Beast - wspólne dzieło Sony Japan i From Software? Zobacz screeny!

Project Beast to roboczy tytuł wspólnego przedsięwzięcia SCE Japan Studio i From Software, twórców Demon's Souls i Dark Souls - wynika z grafik, które wyciekły do sieci. Wyglądają one na zrzuty z filmu promocyjnego, który być może został pokazany gdzieś za zamkniętymi drzwiami.

To, co widać na obrazkach, przypomina ostatnie dzieła From Software. Czyżby zatem PS4 doczekało się swojego exclusive'a na wzór "Soulsów"? Warto przypomnieć, że seria (jeżeli Dark Souls rozpatrywać jako kontynuację Demon's Souls) swoje korzenie ma właśnie na PlayStation. Być może więcej dowiemy się na targach E3, które rozpoczną się za nieco ponad miesiąc.

GramTV przedstawia:

Komentarze
74
Usunięty
Usunięty
08/05/2014 23:44
Dnia 08.05.2014 o 12:43, Eternal101 napisał:

Nie ma bo została zapowiedziana rok temu? I z tego co widzę (a datę podaną prze GoL biorę połowicznie) to wyjdzie w tym roku zarówno na PC jak i konsolach, no tak identycznie było gdy plotki głosiły o nowym Prince of Persia, wszyscy myśleli że to gra AAA a okazała się mobilną wersją :D(oczywiście tutaj pewnie tak nie będzie) ale niczego nie można być pewnym bo póki co mamy informację i screeny z których możemy się JEDYNIE domyślać.

To może inaczej bo chyba nie dociera. Everquest to robota Sony Online Entertainment, studia które jak dotąd głównie zajmuje się robieniem gier mmo i innych gier multi na pc. Sony Japan Studio to studio robiące gry na konsole sony (psx,ps2,ps3,psp, psvita). Plotki o Project Beast mówią o tym drugim co ma sens, ponieważ oni robili Demon Souls z From Software. Jeśli to się sprawdzi to szanse na wersję pc czy konsole inne niż ps3/ps4 (ewentualnie vite) są praktycznie zerowe.

Usunięty
Usunięty
08/05/2014 14:56
Dnia 08.05.2014 o 14:23, Eternal101 napisał:

Już mówiłem to są twoje domysły ;).

W przypadku Project Dark to nie były domysły, ale tutaj to już kompletne bajki - niezłe podwójne standardy. Gdyby plotka mówiła o grze na PC śpiewałbyś inaczej.

Dnia 08.05.2014 o 14:23, Eternal101 napisał:

I znów brak argumentu to trzeba w dyskusję o Soulsach i Project Beast wmieszać GTA V co nie? Wiesz jaka może być różnica (ale nie musi) między GTA V a ta grą że GTA V prędzej czy później zapewne wyjdzie a to może być exem i tyle... Więc nie mieszaj wiecej do dyskusji o jednej grze gry która zupełnie co innego prezentuje. I tak będe się łudzi i nikomu nic do tego... Moja sprawa.

GTA V wspomniałem tylko w kontekście twojego płaczu nad brakiem wersji PC, więc przestań gadać bzdury o jakimś wplątywaniu tej gry w argument. Przeczytaj argument z Everquestem na PC. Może go streszczę, bo znowu będziesz zmyślał - EverQuest Next nie jest exclusivem na PlayStation bo marka na konsolach nie jest w ogóle znana, a i formuła MMO dopiero na konsolach raczkuje. Ty wykorzystałeś EverQuesta jako argument za ewentualną wersją Project Beast na PC - wyjaśniłem wyżej dlaczego jest bezsensowny. Jeżeli Project Beast jest prawdziwy nie ma szans na ukazanie się tej gry na platformy inne niż PlayStation.

Dnia 08.05.2014 o 14:23, Eternal101 napisał:

A czy ja piszę że to jest krucjata przeciw PC? Człowieku teraz to ty popadasz w paranoję i to ostatnie stwierdzenie powinieneś pokierować do siebie nie do mnie... Bo w tym temacie nigdzie nie napisałem że to krucjata przeciw PC i skończ mi wmawiać rzeczy bo to się irytujące robi...

"ty pewnie znajdziesz tonę "argumentów" jakie to PC są złe i jak bardzo nie opłąca sie to twórcom"Kompletnie nic nie mówiłem na temat opłacalności (czy w ogóle PC), tylko co w tej sytuacji byłoby logicznym rozwiązaniem. To ty widzisz wszędzie fanbojów konsol na każdym kroku czyhających na wiecznie atakowane PC i to jest chore.

Usunięty
Usunięty
08/05/2014 14:31
Dnia 08.05.2014 o 14:23, Eternal101 napisał:

Henrar Już pisałem nie muszę się niczego douczać, jeśli ktoś pisze ogólnikowo "Sony" to ja piszę ogólnikowo równeiż wiec w czym problem? Sony wymagac sobie może nie zmienia to faktu że gra jest robiona również przy współudziale From Software i póki co pisanie "Sony płaci, Sony wymaga" jest bzdurą bo nikt nawet nie wspomniał zę to na 100% będzie ex. Tyle w temacie. EoT.

W momencie, gdy SCE sponsoruje grę i płaci za jej produkcję, gra wychodzi TYLKO I WYŁĄCZNIE na Playstation.Quantic Dream (twórcy Beyond i Heavy Rain) nie są jest studiem wewnętrznym Sony. Ready at Dawn (The Order 1866) też nie są. To samo tyczy się twórców takich gier jak Rime, Resogun czy Shadow of the Beast.Słyszałeś, by ich gry zostały zapowiedziane ostatnio na platformy inne niż Playstation? Ja nie.
Trwa Wczytywanie