Prace nad The Last Guardian nadal trwają. Fumito Ueda nadzoruje

Patryk Purczyński
2013/02/15 09:32
2
0

Choć Fumito Ueda nie pracuje już w japońskim Sony Computer Entertainment, nadal uczestniczy w tworzeniu The Last Guardian. O samej grze po raz kolejny mówi jednak niewiele.

Prace nad The Last Guardian nadal trwają. Fumito Ueda nadzoruje

- Jak niektórzy z Was być może słyszeli, jakiś czas temu opuściłem Sony Computer Entertainment Japan Studio by realizować moje pasje. Tym niemniej, nadal pracuję nad The Last Guardian jako wolny strzelec - pisze na swojej oficjalnej stronie internetowej Fumito Ueda, główny projektant słynnych gier Ico i Shadow of the Colossus.

- The Last Guardian pozostaje pod moim kreatywnym nadzorem i nadal powstaje przy udziale niesłychanie utalentowanego zespołu - zapewnia Ueda. Tłumaczy też, dlaczego nie ma dla fanów żadnych konkretów dotyczących postępów w pracach nad tym projektem. - O szczegółach dotyczących premiery The Last Guardian decyduje Sony Computer Entertainment, a nie ja. Wyczekujcie ich oficjalnego ogłoszenia - oznajmia.

GramTV przedstawia:

W ciągu kilku ostatnich lat Sony regularnie powtarza, że zespół odpowiadający za The Last Guardian mierzy się z trudnościami technicznymi, jednak gra na pewno się ukaże. Trzymamy za słowo.

Komentarze
2
Bodzio-Gracz
Gramowicz
15/02/2013 13:22

Cieszę się bardzo, że gra na pewno się ukaże, bowiem wyczekuję jej z niecierpliwośćią :-).

Karfein
Gramowicz
15/02/2013 13:00

Dobrze wiedzieć, że "coś się dzieje" :)