W Star Wars Battlefront II niedługo będziemy mogli się turlać

Maria Wawrzyniak
2019/06/22 15:45
3
0

Do Star Wars Battlefront II nadchodzi nowy update – będzie więcej zawartości z Wojen Klonów oraz możliwość zagrania Droideką.

Kojarzycie takie trójnożne, często turlające się, śmiercionośne droidy ze Star Wars? Jeśli tak, to jest dobra wiadomość –niedługo będziesz mógł nimi zagrać w strzelance Star Wars Battlefront II. Jeśli nie, to w dużym skrócie – chodzi o dziwnego robota z trzema nogami, który słynie ze swojej siły i możliwości w kwestii zadawania obrażeń. Może się turlać. To ważne. Według fandomowskiej wikipedii Star Wars, w ten sposób Droideka potrafi osiągnąć prędkość nawet do 75 kilometrów na godzinę. Nie nastawiajmy się jednak na zbyt duży realizm. Co nie zmienia faktu, że będziemy się turlać.W Star Wars Battlefront II niedługo będziemy mogli się turlaćPoza tym dostaniemy również nowy czołg do kolekcji galaktycznego arsenału o nazwie TX-130. Przywita nas ze standardową konfiguracją pojazdów ciężkich. Podstawowa broń wystrzeliwuje wiązki laserowe, natomiast broń drugorzędna wystrzeliwuje rakiety.

Będzie także nowy wariant mapy w trybie Capital Supremacy, znajdujący się na planecie Naboo.

GramTV przedstawia:

Aktualizacja ma wyjść 26 czerwca i być całkowicie darmowa.

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
23/06/2019 10:26

Z całym szacunkiem dla autora, ale tekst może trochę wprowadzać czytelnika w błąd. Otóż w grze turlać można się od dawna, a artykuł sugeruje jakby mieli dodać tą mechanikę dopiero teraz i tylko dla tych droidów.

wiko
Redaktor
22/06/2019 15:53
Sanders-sama napisał:

Nie słyszałem o druidach w Star Warsach, ale o droidach już tak.

Faktycznie! Mózg musiał mi się przegrzać chyba. :-D

Dzięki za uwagę, poprawione. :)

Sanders-sama
Gramowicz
22/06/2019 15:49

Nie słyszałem o druidach w Star Warsach, ale o droidach już tak.
Trwa Wczytywanie