News

Children of Morta i Insurgency: Sandstorm do wypróbowania za darmo

therionee, 20.06.2019 16:34 0

Tylko przez weekend.

 

 

11 bit studios ogłosiło, że do 22 czerwca, godziny 17:00 na Steam można testować bezpłatnie oczekiwanego RPG akcji Children of Morta - dzieło studia Dead Mage. Demo kończy się w momencie walki z pierwszym bossem. Ponieważ nie jest to finalna wersja gry, trzeba być gotowym na niedociągnięcia. Jak mówi producent, Marek Ziemak:

Jesteśmy podekscytowani dając graczom przedsmak Children of Morta i pewni, że ograniczone czasowo demo zostawi ich z apetytem na więcej. Wszak nasza najnowsza produkcja to tytuł zdolny wywrzeć wpływ na każdego, kto zdecyduje się dać mu szansę. Gra wciąż znajduje się w produkcji, już teraz wygląda fantastycznie i jesteśmy z niej dumni, a zespół nadal ma czas na ostatnie szlify przed premierą.

W grze przenosimy się do świata, którego ziemie są trawione przez mroczne zepsucie. Naprzeciw dawnemu złu stają strażnicy góry Morta. Gra nie jest jednak historią o ratowaniu świata, lecz o niecodziennej rodzinie bohaterów, która stara się wytrwać w jedności, gdy wszystko wokół pożerane jest przez ciemność.

Ruszyły też zamówienia przedpremierowe; osoby, które zdecydują się na preorder, otrzymają dodatkowo ścieżkę dźwiękową. Premiera gry na Xboksie One, Nintendo Switch, Playstation 4 i PC planowana jest na lato.

https://www.youtube.com/watch?v=pxuPj7tgfxU

Kolejną grą, którą już dziś na Steam będzie można zacząć testować za darmo (do 24 czerwca, do godziny 19:00), jest Insurgency: Sandstorm, realistyczna strzelanka, w której przenosimy się na Bliski Wschód, gdzie bierzemy udział w fikcyjnym konflikcie i walczymy na śmierć i życie, realizując zadania w trybie gry wieloosobowej.

https://www.youtube.com/watch?v=lIY7Y5ciJEY

Sprawdź ofertę gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze