News

Nowa modyfikacja do Mass Effect 2 oferuje zupełnie inną rozgrywkę

Maria Wawrzyniak, 19.06.2019 21:28 0

Wielu graczy często wraca do Mass Effect 2, a teraz, za pomocą jednej modyfikacji, mogą ją przeżyć od nowa z zupełnie innej perspektywy.

Warto zaznaczyć, że mówimy o grze, która stanowi bardzo ważny element historii serii. Była dużym krokiem naprzód i przede wszystkim integralną częścią procesu tworzenia całego uniwersum Mass Effect. W szczególności chodzi tutaj o projektowanie postaci, fabułę, system walki oraz wszelkie elementy gier. Co nie zmienia faktu, że gra wciąż ma do zaoferowania całkiem sporo zarówno jej fanom, jak i początkującym. A to wszystko dzięki społeczności.

Dzisiaj na stronie NexusMods pojawiła się nowa modyfikacja do gry Mass Effect 2 o bardzo bezpośredniej, konkretnej nazwie: First person mode for Mass Effect 2. Wszystko mamy więc podane na tacy już w tytule - mod wprowadza do gry możliwość przeżycia wszystkiego z perspektywy pierwszej osoby. Dotychczas mogliśmy to robić jedynie w trzeciej osobie. Twórca, LordEmil1, umożliwił to graczom poprzez "zmianę domyślnej pozycji kamery i pola widzenia". Ci, którzy martwią się, że w takim razie może nie działać system walki lub czatowanie, mogą być spokojni. Wszystko działa bez problemu, ponieważ mod dotyczy wyłącznie eksploracji.

W związku z tym użytkownicy modyfikacji zaczęli pytać, czy LordEmil1 planuje umożliwić również pierwszoosobową walkę. Twórca potwierdza, iż rzeczywiście nad czymś takim pracuje, aczkolwiek premiera, jeśli będzie, to w dalekiej przyszłości.

Strona moda na NexusMods zawiera również linki do filmów na YouTube, gdzie ukazano to wszystko w akcji.

https://www.youtube.com/watch?v=NTv8RE4VToU

Sprawdź ofertę gier komputerowych w naszym sklepie Sferis.pl

najnowsze