Mewgenics odżyło - potwierdził twórca Binding of Isaac

Wincenty Wawrzyniak
2019/06/17 18:30
0
0

Nowa produkcja twórców serii Binding of Isaac, Mewgenics, po sześciu latach oficjalnie wróciła do życia i ponownie jest w fazie tworzenia.

Są tu jacyś fani serii Binding of Isaac? Jeśli tak, to pewnie niektórzy z Was kojarzą tytuł Mewgenics. Nowa produkcja twórców kultowej serii oficjalnie została ogłoszona sześć lat temu. Później była już tylko cisza. Aż wreszcie, po tak długim czasie, Edmund McMillen, czyli twórca Isaaca, ogłosił na swoim Twitterze w jednym ze statusów, iż Mewgenics oficjalnie wróciło do fazy tworzenia.

W razie wypadku, gdyby gracze zapomnieli, co to w ogóle był za tytuł, McMillen zamieścił przy tweecie obrazki, które tłumaczą, na czym gra polega. W dużym skrócie, mamy do czynienia z symulatorem tworzenia kotów. Tyle że możemy do woli eksperymentować i w rezultacie otrzymać bardzo dziwne mieszanki - kota z siedmioma nogami, trzema oczami, i tak dalej.

Mewgenics odżyło - potwierdził twórca Binding of Isaac

GramTV przedstawia:

Podobnie, jak do Binding of Isaac, zaleca się podejście do Mewgenics ze sporą dozą dystansu.

Nie dostaliśmy jednak żadnej konkretnej daty. W tweecie była również informacja o tym, kto zajmuje się kodowaniem (Tyler Glaiel), grafiką (Krystal Fleming) oraz muzyką (Ridiculon). Pozostaje czekać.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!