News

E3 2019: jak Microsoftowi udało się utrzymać w tajemnicy obecność Keanu Reevesa na pokazie Cyberpunku 2077?

pepsi, 12.06.2019 12:12 3

Przed E3 ciężko utrzymać cokolwiek w tajemnicy. Microsoft podjął szczególne środki ostrożności, by nie ujawniono obecności Keanu Reevesa na pokazie Cyberpunku 2077.

Wyjście na scenę Keanu Reevesa podczas konferencji Microsoftu było ogromnym zaskoczeniem dla publiczności zgromadzonej na pokazie, jak i dla widzów, którzy śledzili relację na żywo. Można sobie zadać pytanie jak to się stało, że w dobie gdzie wycieki są na porządku dziennym, gigant z Redmond wyciągnął hollywoodzką supergwiazdę jak z kapelusza – i to w miejscu, w którym roiło się od przedstawicieli mediów. Okazuje się, że producent Xboksa podjął w tym celu szczególne środki ostrożności, o czym w wywiadzie dla Variety opowiedział Phil Spencer.

Podczas przeprowadzania prób konferencji kwestie przewidziane dla Reevesa wypowiadał dubler. W konwersacjach dotyczących aktora używano kryptonimu. Po raz pierwszy odtwórca roli Johna Wicka pojawił się rano w dniu samej konferencji. Jego pokój znajdował się zaraz obok tego, w którym przebywał Spencer. 

Szef Xboksa jest bardzo zadowolony z tego, jak wypadła niespodzianka. – Rozmawiałem z nim przed pokazem i próbowałem mu wytłumaczyć, że to nie jest kolejne korporacyjne wystąpienie. Powiedziałem: “wyjdziesz tam, a fani oszaleją”. On odparł: “O, w porządku”. Podejrzewam, że został zmieciony reakcją, jaką wywołał – stwierdził Spencer.

Przypomnijmy, że Keanu Reeves użyczy głosu i wizerunku jednej z postaci w Cyberpunku 2077. Podczas E3 zaprezentowano nowy trailer gry, więcej możemy się spodziewać na gamescomie.

Gry RPG w sklepie sferis.pl

najnowsze