News

E3 2019: dlaczego nie będzie publicznych pokazów Cyberpunku 2077? Winny... gamescom

pepsi, 10.06.2019 13:11 4

Pokaz Cyberpunku 2077 na wczorajszej konferencji Microsoftu wywołał furorę, ale CD Projekt RED nie będzie publicznie prezentował gry na E3. Studio tłumaczy się z tej decyzji.

 

 

Pokazy tylko za zamkniętymi drzwiami i zakaz nagrywania – CD Projekt RED bardzo restrykcyjnie podeszło do promowania Cyberpunku 2077 na targach E3 2019. Przedstawiciele polskiego studia po wczorajszej prezentacji gry na konferencji Microsoftu, gdzie ogłoszono dokładną datę premiery, postanowili wytłumaczyć się z takiego podejścia.

Pierwszych pokazów rozgrywki na żywo chcemy dokonać na E3 i gamescomie. Gdybyśmy wypuścili gameplay od razu, prezentacje na gamescomie byłyby bezzasadne i ograniczyłyby nasze szanse na podkręcenie atmosfery. Po co jej potrzebujemy? By więcej graczy zainteresowało się Cyberpunkiem 2077 i, miejmy nadzieję, przekonało się, że warto dać mu szansę. Wkładamy całe dusze i serca w uczynienie z Cyberpunku 2077 świetnej gry. Życzylibyśmy sobie, by dowiedziało się o nim i doświadczyło jego niezwykłej historii tak wielu graczy, jak to tylko możliwe. Atmosfera może przerodzić się w sprzedaż (koniec końców nie jesteśmy organizacją charytatywną), a dobra sprzedaż umożliwi nam dalszy rozwój, podejmowanie kreatywnego ryzyka i dostarczanie nowych, świetnych gier, które sprawią wam przyjemność.

W takim wypadku nie możemy się już doczekać gamescomu 2019. Targi odbędą się w Kolonii w dniach 21-24 sierpnia. Na osłodę możecie zobaczyć, jak wygląda edycja kolekcjonerska Cyberpunku 2077.

Gry komputerowe w sklepie Sferis.pl

najnowsze