News

E3 2019: co Keanu Reeves w ogóle robi w Cyberpunku 2077?

pepsi, 10.06.2019 15:44 3

Zapowiedzi wczorajszej prezentacji Cyberpunku 2077 na pokazie Microsoftu dokonał sam Keanu Reeves. Wiemy już, jaką rolę słynny aktor odegra w produkcji studia CD Projekt RED.

Keanu Reeves wystąpi w Cyberpunku 2077. Wcieli się on w niejakiego Johnny’ego Silverhanda, postać ujawnioną w zaprezentowanym wczoraj zwiastunie gry. Będzie to legendarny rebeliancki muzyk, który swoją ksywę zawdzięcza temu, że ma srebrne, robotyczne ramię. Według zapewnień przedstawicieli CD Projekt RED, bohater ten odegra kluczową rolę w fabule RPG-a. Silverhand nie tylko przemówi głosem Reevesa i będzie wyglądał jak on, ale też jego ruchy będą wzorowane na słynnym aktorze dzięki wykonanym sesjom motion capture.

Z wczorajszym wystąpieniem Keanu Reevesa na konferencji Microsoftu związana jest jeszcze sympatyczna anegdotka. Gdy odtwórca roli Johna Wicka pojawił się na scenie, a publiczność – po początkowym aplauzie – zaczęła się już wyciszać, nagle jeden z obecnych na sali przedstawicieli mediów wykrzyknął w stronę aktora: “zapierasz dech w piersiach!”. Reeves zrewanżował się komplementem wobec całej publiczności i show potoczyło się dalej, ale ta nieco niezręczna, choć miła wymiana zdań nie uszła uwadze twórcom Cyberpunku 2077

Youtuber Peter Sark, który wykrzyczał wzmiankowane słowa w stronę aktora, zostanie nagrodzony przez CD Projekt RED egzemplarzem edycji kolekcjonerskiej Cyberpunku 2077. Cały jej skład możecie już podziwiać w filmie, który pokazaliśmy Wam wczoraj.

najnowsze