News

Cyberpunk 2077 już na szczycie listy życzeń graczy na Steamie

pepsi, 12.06.2019 13:46 0

Choć premiera Cyberpunku 2077 nastąpi dopiero w przyszłym roku, gracze nie pozostawiają złudzeń, że to właśnie ten tytuł znajduje się na szczycie ich listy życzeń.

Cyberpunk 2077 dopiero co znalazł się w ofercie Steamu (kartę gry założono tuż po jej prezentacji na konferencji Microsoftu), a już wylądował na samym szczycie listy najbardziej wyczekiwanych gier wśród użytkowników platformy Valve. W czołówce znajdują się też inne tytuły świeżo zaprezentowane na targach E3 2019 (m.in. Doom: Eternal, Halo: The Master Chief Collection, The Outer Worlds) czy ogłoszony tuż przed imprezą Baldur’s Gate III, ale to właśnie produkcja polskiego studia CD Projekt RED okupuje w tym zestawieniu najwyższą lokatę.

W wypromowaniu gry wydatnie pomogła zapewne obecność gwiazdora Hollywoodu, Keanu Reevesa, który odegra w Cyberpunku 2077 jedną z istotnych ról. Co ciekawe, “RED-om” udało się wywołać tak duże zainteresowanie nawet bez publicznego pokazu rozgrywki. Ten odbędzie się dopiero na gamescomie, by, jak tłumaczą twórcy, jeszcze bardziej nakręcić atmosferę wokół gry.

Na obecność Cyberpunku 2077 na targach E3 pozytywnie zareagowała też Giełda Papierów Wartościowych.

Gry komputerowe w ofercie sklepu Sferis.pl

najnowsze