News

E3 2019: 10-minutowy gameplay z The Outer Worlds, duchowego spadkobiercy Fallout: New Vegas

pepsi, 11.06.2019 12:59 0

Przedstawiciele Obsidian Entertainment swoje nowe dzieło wprost odnoszą do kultowego Fallout: New Vegas. W sieci można podziwiać targowy gameplay z The Outer Worlds.

 

Portal IGN udostępnił 10-minutowy zapis rozgrywki z dema The Outer Worlds, przygotowanego specjalnie na targi E3 2019. Równie ciekawe jak sam gameplay są jednak komentarze jednego z reżyserów gry, Leonarda Boyarskiego z Obsidian Entertainment. Zapytany o często padające porównania nowego dzieła studia do Fallout: New Vegas, odparł: 

Pod wieloma względami jest to, jak sądzę, duchowy spadkobierca New Vegas. Podobny jest styl gry, jej ton i uczucie towarzyszące rozgrywce. To naturalne, ponieważ Tim (Cain, również pełniący funkcję reżysera – przyp. red.) i ja pracowaliśmy przy Fallout: New Vegas. Każda gra, którą robimy, niezależnie od gatunku czy umiejscowienia, będzie ją trochę przypominać.

W dalszej części prezentacji Boyarski opowiada nieco o klimacie sci-fi, sytuacji, w jakiej fabularnie znajduje się gracz w The Outer Worlds czy pomyśle twórców na walkę i wykorzystaniu własnych mocnych stron i niedoskonałości przeciwników. 

The Outer Worlds doczekało się pokazu trailera na konferencji Microsoftu. Wówczas ogłoszono również, że gra zadebiutuje w październiku na pecetach, Xboksie One i PlayStation 4.

https://www.youtube.com/watch?v=7rNO8oa6Zws

Gry akcji w ofercie sklepu sferis.pl

najnowsze