E3 2019: Bethesda prezentuje nowy trailer The Elder Scrolls: Legends

therionee
2019/06/10 03:36
0
0

Zapowiedziano rozszerzenie Księżyce Elsweyr.

E3 2019: Bethesda prezentuje nowy trailer The Elder Scrolls: Legends

Podczas konferencji Bethesdy na E3 2019 zaprezentowano nowy trailer karcianki The Elder Scrolls Legends, by podkreślić, że nadarza się doskonała okazja, by zanurzyć się w grze i cieszyć się rozgrywką, klimatem i strategią. Gra jest dostępna za darmo na iOS, Android i komputery PC. Postępy są wspólne dla wszystkich platform dzięki kontu Bethesda.net.

Zapowiedziano także kolejny dodatek: Księżyce Elsweyr. Tym razem gracze udają się do ojczyzny Khajiitów, którzy muszą się bronić przed najazdem Cesarstwa. Jednak srogie, pradawne smoki, bardzo utrudniają zadanie. Księżyce Elsweyr wprowadzaja ponad 75 nowych kart, w tym wielu Khajiitów we wszystkich pięciu atrybutach z ich nieodzownym słowem kluczowym - Kradzieżą. Poza kotowatymi w rozszerzeniu są także inne, potężne siły. Przygotowano także nowe utwory muzyczne, gotowe talie tematyczne, nowe mechaniki kart i nową planszę. W nowych mechanikach Księżyców Elsweyr są cykle miesięczne, które odgrywają kluczową rolę: wzmożenie i słabnięcie, zależne od faz księżyców zmieniających się na koniec każdej tury gracza. Drugą nową mechaniką jest Pochłonięcie, które pozwala usunąć z gry kartę ze swojego stosu kart odrzuconych, aby zyskać makabryczną przewagę.

GramTV przedstawia:

Zamówienie Księżyców Elsweyr w przedsprzedaży pozwoli graczom zdobyć specjalną koszulkę kart i nowy tytuł gracza oraz 50 pakietów nowych kart, które zostaną udostępnione w dniu premiery rozszerzenia, 27 czerwca.

Komentarze
0



Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!