W Cuphead będzie można zagrać... w samochodach Tesla

therionee
2019/06/04 13:44

Założyciel firmy Tesla, Elon Musk, zdradził, że "sadystycznie trudna" platformówka będzie dostępna latem w modelach 3, S i X.

W Cuphead będzie można zagrać... w samochodach Tesla

Elon Musk, dyrektor generalny i główny architekt w Tesla Inc., ogłosił, że już latem w samochodach Tesla Model 3, Model S i Model X będzie można grać w Cuphead. Elon Musk bardzo chwali ten tytuł:

To świetna gra. Zaprojektowana jako szalenie trudna. Sadystycznie trudna... Ma pokrętną fabułę. Jest mroczna. Wygląda jak urocza produkcja Disneya, ale fabuła jest bardzo mroczna.

Jak mówi Maja Moldenhauer z MDHR:

Gdy dowiedzieliśmy się, że pan Musk jest fanem naszej gry, czuliśmy się niezwykle zaszczyceni. Możliwość współpracy z tak innowacyjną firmą była naprawdę ekscytująca. Mamy nadzieję, że Cuphead dostarczy klasycznej zabawy w wybiegających w przyszłość samochodach.

GramTV przedstawia:

Studio MDHR, które przygotowuje port, podkreśla, że spory nacisk położono na to, by gra działała bez najmniejszego zarzutu, a sterowanie było tak precyzyjne, jak na PC. Z tego powodu do gry wymagany jest kontroler podpinany przez USB - nie można grać przez ekran dotykowy. Grę będzie można uruchomić tylko w momencie, gdy auto jest zaparkowane. Ponieważ samochody Tesla nie zostały zaprojektowane z myślą o grach, brakuje pamięci na przetrzymywanie w nich całych kolekcji. Nie mieści się nawet całe Cuphead - jedynie pierwszy świat, Inkwell Isle One. Chcąc zagrać w coś nowego, trzeba skasować to, co obecnie jest zainstalowane i pobrać coś innego.


W Sferis.pl znajdziesz sporą kolekcję interesujących gier!

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!