News

Zdobyłeś platynę w nowym God of War? Dostaniesz nagrodę

LM, 01.06.2019 14:28 0

Sony postanowiło nagrodzić graczy, którzy zaliczyli wszystkie wyzwania w grze specjalnym pakietem awatarów dla konta PSN.

Jeśli zaliczacie się do grona pogromców nordyckich bogów, przed którymi najnowsze God of War nie ma już żadnych tajemnic, a dodatkowo zaliczyliście wszystkie trofea w drodze do platynowego pucharku, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Jak donosi jeden z użytkowników forum reddit, posiadacze platynowego trofeum w God of War otrzymują od Sony specjalne wiadomości z kodem, na zestaw platynowych awatarów dla konta PSN. Wszystkie ikony możecie zobaczyć powyżej, ale są one takie same jak te, które Sony wypuściło za darmo dla wszystkich użytkowników PSN na pierwszą rocznicę premiery tytułu, z tym że są platynowe.

Trudno powiedzieć jaki harmonogram przyjął mailing PlayStation, ale jeśli kwalifikujecie się do nagrody, to na wszelki wypadek warto sprawdzić, czy zgodziliście się odbierać wiadomości mailowe związane z Waszym kontem PSN. Niestety niektórzy gracze donoszą, że nawet po spełnieniu wszystkich wymagań wciąż nie otrzymali nagrody – w takiej sytuacji radzimy zaczekać kilka dni, a jeśli wiadomość nie nadejdzie, to skontaktować się z działem wsparcia PlayStation.

God of War dostępne jest wyłącznie na PlayStation 4 od 20 kwietnia minionego roku.


Bogatą ofertę pudełkowych gier na konsole PlayStation 4 w atrakcyjnych cenach znajdziecie w sklepie Sferis.pl.

najnowsze