News

Death Stranding z asynchronicznym multiplayerem

therionee, 31.05.2019 09:34 1

Gracze będą mogli pomóc sobie wzajemnie, nawet się nie spotykając.

 

 

Po ujawnieniu trailera i podaniu pierwszych informacji, o czym właściwie będzie Death Stranding, nadszedł czas na dalsze szczegóły. W grze zostanie zaimplementowany asynchroniczny tryb multiplayer, dzięki któremu gracze będą mogli pomagać sobie wzajemnie, a równocześnie ich drogi mogą się nigdy nie skrzyżować. Asynchroniczna rozgrywka online umożliwi wysyłanie i otrzymywanie zasobów, współdzielenie bezpiecznych kryjówek oraz chodzenie po śladach innych posłańców.

W grze nie będzie można zginąć w tradycyjnym sensie. Jeśli w walce zostaniemy pokonani, znajdziemy się w wywróconej do góry nogami krainie, z której będziemy musieli odnaleźć powrotną drogę do świata żywych. Zabijanie przeciwników również prawie nigdy nie będzie dobrym rozwiązaniem, a każda śmierć pociągnie za sobą konsekwencje.

W Death Stranding przeniesiemy się w niezbyt odległą przyszłość, gdy tajemnicze eksplozje wstrząsnęły globem i wywołały serię nadnaturalnych wydarzeń. Gdy istoty z nie tego świata zaczęły się wszędzie panoszyć, ludzkość stanęła na skraju zagłady. Sam Porter Bridges przemierza więc zniszczone pustkowia, by zapobiec wyginięciu ludzkości.

Podczas rozgrywki musimy się uzbroić i wykonywać rozmaite cele, by połączyć rozbity naród. Wędrując, będziemy uginać się pod ciężarem swego dobytku. Będziemy musieli bronić się przed bandytami, którzy chętnie zaopiekowaliby się naszymi rzeczami oraz uważać na przerażające Beached Things - albo zawiedziemy tych, którzy na nas liczą.

Premiera Death Stranding na PlayStation 4 planowana jest na 8 listopada.


 


Sprawdź bogatą ofertę gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze