Sam Bridges uratuje ludzkość przed wyginięciem – nowy zwiastun i oficjalna data premiery Death Stranding

LM
2019/05/29 18:15
0
0

Tytuł ukaże się w listopadzie; zobacz 9-minutowy gameplay, który wyjaśnia czego możemy spodziewać się po nowej grze Kojimy.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami i przeciekiem, o którym wspominaliśmy niespełna dwie godziny temu, Sony ujawniło oficjalną datę premiery gry Death Stranding. Ta ukaże się na konsolach PlayStation 4 dokładnie 8 listopada tego roku. Przy okazji do sieci trafił nowy, obszerny, niemal 9-minutowy zwiastun tytułu, który znajdziecie poniżej.

Sam Bridges uratuje ludzkość przed wyginięciem – nowy zwiastun i oficjalna data premiery Death Stranding

O czym właściwie jest ta gra? Tytuł przeniesie nas w niedaleką przyszłość, gdzie tajemnicza eksplozja wywołała serię nadnaturalnych zjawisk, znaną jako Death Stranding. Podczas zabawy wcielimy się w postać Sama Bridgesa, którego zadaniem jest zabezpieczenie przyszłości naszej cywilizacji przed nieuchronnym wyginięciem. Jednym słowem okraszona ciekawą fabułą gra akcji w realiach postapo z dużą dawką eksploracji, zagadek środowiskowych i konfrontacjami z przeciwnikami – zarówno realnymi, jak i stworami powiązanymi z Death Stranding.

GramTV przedstawia:

Premiera 8 listopada tego roku wyłącznie na maszynkach Sony. Grę opracowało Kojima Productions pod wodzą uznanego Hideo Kojimy.


Bogatą ofertę pudełkowych gier na konsole PlayStation 4 w atrakcyjnych cenach znajdziecie w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!