News

Call of Duty: Modern Warfare bez przepustki sezonowej, ale z funkcją cross-play

pepsi, 31.05.2019 17:40 0

Dziś trudno wyobrazić sobie czołową markę FPS-ową bez przepustki sezonowej z nowymi mapami, bronią i wyposażeniem. A jednak, na ten odważny krok decyduje się Activision Blizzard.

 

 

Infinity Ward zapewni możliwość wspólnej rozgrywki w Call of Duty: Modern Warfare właścicielom wszystkich platform docelowych gry (PC, PS4 i XOne). Zniknie za to element zdawało się fundamentalny w ostatnich latach, czyli tradycyjny Season Pass. W ramach przepustki sezonowej w poprzednich sezonach ukazywały się m.in. nowe mapy. Czy to oznacza, że tym razem ich zabraknie? Otóż nie.

Zespół eliminuje tradycyjny Season Pass by móc dostarczyć więcej darmowych map i innej zawartości, jak również popremierowych wydarzeń dla wszystkich graczy.

Zjednoczenie społeczności jest głównym celem Infinity Ward, ale studio nie ustrzegło się jednak pewnych odstępstw. Te wynikają z umowy zawartej z Sony, w myśl której pewna zawartość w pierwszej kolejności będzie udostępniana na PlayStation 4. Informacje w tym zakresie upubliczniono w pierwszym trailerze Call of Duty: Modern Warfare. Przypomnijmy, że premiera gry zaplanowana jest na 25 października.

Gry z serii Call of Duty w sklepie Sferis.pl

 

najnowsze