News

Zapowiedziano Rocket Arena - FPS 3v3, w którym zadanie polega na spychaniu graczy z areny

therionee, 17.05.2019 11:24 0

Beta-testy Rocket Arena odbędą się w dniach 23-29 maja.

 

 

Nexon America oraz Final Strike Games zapowiedzieli wieloosobowy shooter z perspektywy pierwszej osoby, Rocket Arena, w którym dwie trzyosobowe drużyny starają się zepchnąć rywali z krawędzi areny. Gracze wybierają spośród różnorodnych postaci i rywalizują w 5-minutowych meczach, starając się zwyciężyć w mistrzostwach. Jako broń wykorzystywane są kolorowe, wymyślne rakiety. Im więcej razy postać jest trafiona rakietą, tym bardziej zapełnia się specjalny pasek. Gdy się zapełni, postać jest podatna na wypchnięcie z mapy, lecz jeśli tak się stanie, szybko powróci do akcji.

Twórcy przygotowali system matchmakingu, w którym uwzględniany jest poziom umiejętności oraz ping. Gracze, którzy sięgną po wersję na PC lub Xboksa One, będą mogli grać ze sobą dzięki funkcji cross-play już w dniu premiery. Trwają też prace nad wersją na PS4.

Na 23-29 maja planowane są zamknięte beta-testy gry - można zgłaszać się do nich na rocketarena.nexon.net. Będzie można sprawdzić sześć map, cztery tryby zabawy oraz sześć postaci. Nagrodą dla biorących udział w testach będą kosmetyczne przedmioty do wykorzystania w finalnej wersji gry.

https://www.youtube.com/watch?v=8gG-pnIaEaU

 

najnowsze