Nadchodzi Riders of Icarus, MMORPG z dzikimi bestiami i walkami w powietrzu

Małgorzata Trzyna
2016/01/27 15:45
0
0

Choć smoki i inne, latające stworzenia występują w wielu grach, rzadko kiedy ma to większe znaczenie - w Riders of Icarus będzie inaczej.

Nadchodzi Riders of Icarus, MMORPG z dzikimi bestiami i walkami w powietrzu

Nexon America i WeMade Entertainment zapowiedzieli nową grę free-to-play MMORPG, Riders of Icarus. Produkcja wyróżnia się na tle innych tytułów ciekawymi założeniami - bardzo ważną rolę w grze będą odgrywać walki powietrzne. Gracze wcielą się w rycerzy, którzy dosiądą fantastycznych stworzeń, takich jak dzikie niedźwiedzie czy ziejące ogniem smoki. Celem bohaterów będzie bronić ludzkości przed pradawną, złą mocą.

Świat gry ma być rozległy i majestatyczny, pełen dzikich bestii do ujarzmienia. Każde stworzenie będzie posiadało własny zestaw umiejętności, które przydadzą się podczas walki z bossami, zarówno podczas naziemnych, jak i podniebnych walk.

GramTV przedstawia:

- W Riders of Icarus chcemy wprowadzić zupełnie nowy element akcji do gatunku MMORPG: elektryzujące walki powietrzne - powiedział Seok Hoon, producent w WeMade Entertainment. - W wielu grach występują smoki i latające wierzchowce, ale prawie nigdy nie mają one większego znaczenia w bitwach. W Riders of Icarus wierzchowce wprowadzą dodatkowy poziom rywalizacji i zabawy, wzbogacając walki na ziemi intensywną rozgrywką wertykalną.

Już 28 stycznia rozpoczną się beta-testy Riders of Icarus, jednak udział będą mogli wziąć wyłącznie gracze z Ameryki Północnej i Meksyku. W planach jest także beta dla graczy z Europy, która odbędzie się w późniejszym terminie. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie ridersoficarus.com.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!