News

Klabater i Discovery zapowiadają grę Moonshiners opartą na popularnym programie TV Bimbrownicy

therionee, 17.05.2019 13:46 0

W grze zbudujemy własne, bimbrownicze imperium wśród mglistych Appalachów.

 

 

Firmy Klabater i Discovery podczas tegorocznej edycji Game Developers Conference w San Francisco podpisały umowę wydawniczą dotyczącą stworzenia gry Moonshiners, opartego na popularnym programie telewizyjnym o tym samym tytule, w Polsce znanym jako Bimbrownicy. Będziemy mieli okazję przenieść się na tereny mglistych gór Appalachów, zbudować tam własne, bimbrownicze imperium i przygotowywać najlepszą Księżycówkę, jakiej od lat nie pito w tych okolicach. Jednak zanim osiągniemy sukces, będziemy musieli się nieco napracować.

Na początku zabawy znajdziemy się w nieciekawej sytuacji - bank próbuje zająć naszą ziemię, nie mamy w kieszeni ani centa ani możliwości znalezienia pracy. Jednak jest coś, czym możemy się zająć - pędzeniem bimbru. Sztuka ta jest od 200 lat przekazywana w rodzinie z pokolenia na pokolenie. Zabieramy więc z garażu zardzewiałą aparaturę ojca i zaczynamy nowe życie. Rozwijając swe imperium, będziemy musieli uważać zarówno na konkurencję, jak i uciążliwych stróżów prawa i federalnych. Aby ich zmylić, będziemy podejmować ryzykowne decyzje. Jeśli popełnimy błąd, dostaniemy łomot albo trafimy za kratki. Twórcy obiecują szereg zręcznościowych wyzwań pod presją czasu oraz zabawne dialogi czerpiące z prowincjonalnego, amerykańskiego humoru.

najnowsze

Dead Island 2 nadal powstaje

Mija pięć lat od oficjalnego ogłoszenia Dead Island 2. THQ Nordic, które po drodze przejęło prawa do tytułu, utrzymuje, że pomimo ciszy na łączach prace nad nim nadal trwają.

Popularność Apex Legends mocno spada

Apex Legends rozpoczęło z wysokiego “C”, ale ostatnie miesiące, co pokazują statystyki, nie są już tak pomyślne dla produkcji Respawn Entertainment i Electronic Arts.