News

Trupy wciąż żywe - zapowiedziano The Walking Dead Onslaught

LM, 16.05.2019 15:59 0

Tytuł zadebiutuje jeszcze tej jesieni na goglach VR od HTC i Oculusa.

Studio Survios, znane z tytułów dedykowanych fanom wirtualnej rzeczywistości, zapowiedziało najnowszy projekt skierowany do miłośników technologii VR – The Walking Dead Onslaught. Opracowana we współpracy z firmą AMC przygodowa gra akcji pozwoli na wcielić się w postać Ricka Grimesa, który z wykorzystaniem rozbudowanego arsenału broni palnej i walki wręcz stawi czoła hordom Żywych Trupów. Tytuł ukaże się jeszcze tej jesieni i zgodnie z informacjami zamieszczonymi na platformie Steam będzie kompatybilny z goglami VR HTC Vive i Oculus Rift.

Przy okazji zapowiedzi dowiedzieliśmy się, że The Walking Dead Onslaught będzie najambitniejszym dotychczasowym projektem ekipy Survios i zaoferuje rozbudowany system fizyki, możliwość okaleczania i ucinania kończyn zombiakom oraz zaawansowaną sztuczną inteligencję przeciwników, którzy będą reagować na nasze działania. Oczywiście z tą inteligencją u zombie bym zbytnio nie przesadzał, ale reasumując – fani Żywych Trupów powinni mieć powody do zadowolenia.

Na razie pewne jest jedynie powstanie pecetowej wersji gry, ale niewykluczone, że ta ukaże się także na PlayStation 4 z goglami PlayStation VR, aczkolwiek pozostaje nam czekać na kolejne doniesienia w tej sprawie. Tymczasem rzućcie okiem na załączony do wiadomości zwiastun tytułu.

https://www.youtube.com/watch?v=pdSFIeEaRaE

Fanów technologii VR z pewnością zainteresuje bogata oferta gier w sklepie Sferis.pl.

najnowsze