News

The Division 2 - pierwszy rajd, Operacja Czarna Godzina wystartuje 16 maja

therionee, 15.05.2019 10:23 0

Zadaniem graczy będzie odbicie lotniska w Waszyngtonie.

 

 

The Division 2 otrzymało już aktualizację gry 3, wprowadzającą dwie misje poświęcone działalności agentów, cywilów i wrogich frakcji w 7-miesięcznym okresie między wydarzeniami w Nowym Jorku a upadkiem Waszyngtonu. Twórcy przygotowali szereg zagadek i sekretów do odkrycia, dzięki którym dowiemy się, co wydarzyło się w całym kraju. Informacje o pierwszej misji otrzymamy po zdobyciu poziomu 10, a po zdobyciu poziomu 30 - o drugiej. Misje tego typu można wykonywać raz w tygodniu.

Ubisoft ogłosił również, że 16 maja o godzinie 18:00 rozpocznie się pierwszy rajd - Operacja Czarna Godzina. Czarne Kły opanowały Port Lotniczy imienia Ronalda Reagana i wykorzystują go do przesyłu żołnierzy, wyposażenia, zapasów i budzących grozę, zaawansowanych prototypów. Gracze muszą utworzyć ośmioosobowy zespół i rozprawić się z Czarnymi Kłami. Będzie to wymagało nie tylko zręczności, ale też umiejętności analizowania, dostosowywania się do sytuacji i współpracy. Twórcy obiecują unikatowych bossów, egzotyczne mechanizmy i technologie, jakich jeszcze nie było w The Division 2.

Aby rozpocząć rajd, należy porozmawiać z pilotem helikoptera w Bazie. To odblokuje zakładkę rajdu w menu społeczności. Gracz, który tworzy grupę rajdową, jest liderem i tylko on może rozpocząć rajd. Aby móc wziąć udział, trzeba mieć co najmniej poziom 30, osiągnąć poziom świata 5 oraz klasę wyposażenia 490. Nagrodą będą łupy ekskluzywne dla każdego z bossów - nowe zestawy wyposażenia, egzotyczna broń czy elementy kosmetyczne.  Choć w rajdzie można bawić się do woli, łupy z bossów zdobędziemy tylko raz w tygodniu. Pierwsza drużyna, która ukończy rajd, zostanie uwieczniona w grze.

https://www.youtube.com/watch?v=FeAaTFcDk3s

s


Zamów gry z serii The Division w sklepie Sferis.pl

najnowsze

Capcom wskrzesi uśpione marki

Sukcesy Devil May Cry 5 i remake’u Resident Evil 2 zachęciły Capcom do sięgnięcia wgłąb własnego portfolio i wyciągnięcia z niego tytułów mocno zakurzonych.