News

Pierwszy rajd w The Division 2 dopiero w maju

Małgorzata Trzyna, 18.04.2019 14:25 0

Massive Entertainment chce zapewnić graczom jak najlepsze doświadczenia.

Zgodnie z zapowiedziami, w środę wystartowały serwery testowe The Division 2, dzięki którym będzie można sprawdzić planowane zmiany przed wprowadzeniem ich na zwykłe serwery. Użytkownicy będą mogli dzielić się opiniami o rozgrywce, brać udział w ankietach i wypowiadać się w wątkach na forum. Massive Entertainment w ten sposób chce zapewnić graczom jak najlepsze wrażenia z rozgrywki.

Na serwerze testowym nie będzie można jednak sprawdzić pierwszego rajdu - Operation Dark Hours. Twórcy chcą, by wszyscy gracze mieli szansę spróbować swych sił w rajdzie w tym samym czasie.

Zespół Massive ogłosił również, że przesuwa wydanie aktualizacji Title Update 3 (w której ma znaleźć się Operation Dark Hours, rajd dla ośmiu graczy) z 25 kwietnia na maj 2019. Dodatkowy czas poświęci na dalsze testy i balans.

najnowsze

Dead Island 2 nadal powstaje

Mija pięć lat od oficjalnego ogłoszenia Dead Island 2. THQ Nordic, które po drodze przejęło prawa do tytułu, utrzymuje, że pomimo ciszy na łączach prace nad nim nadal trwają.

Popularność Apex Legends mocno spada

Apex Legends rozpoczęło z wysokiego “C”, ale ostatnie miesiące, co pokazują statystyki, nie są już tak pomyślne dla produkcji Respawn Entertainment i Electronic Arts.