News

Raising Kratos, pełnometrażowy dokument zza kulis produkcji God of War, zadebiutuje jeszcze dziś

LM, 10.05.2019 08:00 0

Gra dostępna jest wyłącznie na konsolach PlayStation 4.

Powracamy do wątku poruszonego przy okazji pierwszej rocznicy rynkowej premiery jednej z najlepszych gier minionego roku – God of War od Santa Monica Studio. Jeszcze w kwietniu dowiedzieliśmy się, że Sony zamierza wyprodukować pełnometrażowy film dokumentalny poświęcony pracom nad ubiegłorocznym God of War – Raising Kratos. Przy okazji zapowiedzi otrzymaliśmy zwiastun i obietnicę premiery jeszcze w tym roku, ale okazuje się, że nie będziemy musieli długo czekać.

Na oficjalnym twitterowym koncie Santa Monica podano, że film Raising Kratos ukaże się na kanale marki PlayStation w serwisie YouTube dokładnie w sobotę 10 maja około godziny 9:00 czasu polskiego. Prawdopodobnie na premierę będzie dostępny jedynie w angielskiej wersji językowej. Nie wiemy, co kryje się za pojęciem „pełnometrażowy”, ale ciekawostek dla fanów gry z pewnością nie zabraknie.

Przy okazji warto zwrócić uwagę na fakt, że na stronie studia Santa Monica w ostatnich miesiącach pojawiło się sporo nowych ofert pracy. Trudno powiedzieć, czy część z nich nie została jedynie zaktualizowana, ale sam fakt, iż oficjalny Twitter ekipy nazwano „Santa Monica Studio Is Hiring”, wskazuje, że twórcy przygód Kratosa zbroją się na produkcję kolejnej odsłony. Ta nie została oficjalnie zapowiedziana, ale nie mamy wątpliwości, że pojawi się na rynku.

God of War zadebiutowało 20 kwietnia wyłącznie na PlayStation 4.


Bogata oferta pudełkowych gier na konsole PlayStation 4 w atrakcyjnych cenach w ofercie sklepu Sferis.pl.

najnowsze