News

Najnowszy mod sprawi, że Skyrim zagra się sam

LM, 26.04.2019 13:21 0

Obok funkcji autopilota nasz protagonista może wcielić się w NPC i odgrywać dowolną rutynę życia codziennego.

Modder znany jako PhysicsFish podzielił się z użytkownikami sieci SkyTrek, czyli swoją najnowszą modyfikacją do gry Skyrim, która wprowadza do gry m.in. funkcję autopilota. Mod pozwala wygodnie rozsiąść się w fotelu, podczas gdy nasz bohater samoczynnie przemieści się konno lub na grzbiecie smoka w dowolne miejsce. Obok tego SkyTrek pozwala także przypisać do protagonisty określony schemat zachowań i codzienną rutynę, a ten będzie ją odgrywał, jak ma to miejsce w przypadku standardowych bohaterów niezależnych.

Całość została zaprojektowana przede wszystkim z myślą o osobach, które potrzebują nagrań z gry czy fanów uniwersum skłonnych do spędzania godzin w grze, podczas odsłuchiwania książek przygotowanych przez twórców na potrzeby gry, co możecie zauważyć na załączonej do wiadomości prezentacji. Wszystkie pliki moda dla klasycznego TESV: Skyrim znajdzie pod tym adresem, a tutaj powinni skierować się posiadacze Skyrim Special Edition.

najnowsze

Znamy wymagania sprzętowe GRID

2

Codemasters postanowiło podzielić się z graczami oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi do GRID, czyli najnowszej odsłony popularnej serii gier wyścigowych.