eSport

Uczestnicy Games Clash Masters powalczą na gamingowych pecetach Actina

grampl, 25.04.2019 17:29 0

Ale nie tylko oni – podczas lanowych imprez turnieju na PGE Narodowym i Gdynia Arenie Actina przygotuje interaktywne stanowiska dla odwiedzających.

Polska marka sprzętu komputerowego Actina została oficjalnym partnerem technologicznym rozgrywek Games Clash Masters, co oznacza, że gaminowe pecety Actina pojawią się na wszystkich imprezach związanych z tegoroczną edycją turnieju. Obok tego dowiedzieliśmy się, że Actina sponsoruje nagrodę specjalną dla MVP finału Games Clash Masters w Counter-Strike: Global Offensive – dedykowany PC nawiązujący do charakteru turnieju, a którego nazwa zostanie wybrana w otwartym konkursie.

Tym samym pecety marki Actina pojawią się zarówno na PGE Narodowym podczas polskiej części kwalifikacji podczas Meet Point 24-26 maja, jak i zaplanowanym na drugą połowę bieżącego roku finale Games Clash Masters na Gdynia Arenie. Przypomnijmy, że w finale turnieju powalczą w grze CS:GO najlepsze zespoły z Polski i za granicy o prestiżowe trofeum i 100 tysięcy dolarów. Co ważne, z komputerów marki Actina obok profesjonalnych graczy skorzystają także odwiedzający – na każdej z imprez pojawią się specjalne interaktywne stoiska, przy których przetestujemy komputery Actina i weźmiemy udział w licznych konkursach. Jednocześnie obie firmy przygotują szereg atrakcji również dla wszystkich, którzy esportowe zmagania będą śledzić przez sieć.

Przy okazji omawianych doniesień Jakub Janaszek, organizator Games Clash Masters, przyznał, że Actina z pewnością zapewni wydarzeniom najwyższy poziom zaplecza technicznego zarówno w kontekście jakości PC, jak i wsparcia partnerskiego. Dzięki współpracy obu firm rozgrywki powinny przebiegać równie komfortowo zarówno dla graczy, jak i kibiców.

Marka Actina aktywnie bierze udział w rozwoju polskiej sceny esportu od ubiegłego roku, uczestnicząc w rozmaitych imprezach, wspierając drużynę Actina PACT oraz organizując profesjonalny Gaming House w Warszawie.

najnowsze