News

Star Wars Jedi: Fallen Order "nie będzie krótką grą"

Patryk Purczyński, 24.04.2019 17:54 0

Star Wars Jedi: Fallen Order jako gra dla jednego użytkownika musi zaoferować odbiorcom rozbudowaną kampanię. Twórcy zdają sobie z tego sprawę.

Jednym z najbardziej intrygujących tematów w kontekście niedawno zaprezentowanego Star Wars Jedi: Fallen Order jest długość kampanii. Z racji na to, że tytuł nie zaoferuje potyczek sieciowych, tryb solo powinien być bardziej rozbudowany od tego, co przeciętnie oferują gry akcji. - Jeśli chodzi o przedział czasowy, nie będzie to krótka gra - zapewnia Stig Asmussen, dyrektor działu kreacji w Respawn Entertainment.

- Trochę poczytałem. Widziałem komentarze, że to będzie gra na pięć godzin po tym, jak Vince Zampella zapowiedział wyłącznie kampanię dla jednego użytkownika i brak mikropłatności, tego typu rzeczy. To będzie doświadczenie wysokiej jakości - gwarantuje Asmussen. Nie podaje jednak, ile czasu faktycznie zajmie jednorazowe ukończenie trybu single-player. Być może konkrety poznamy bliżej premiery.

Star Wars Jedi: Fallen Order ukaże się 15 listopada na PC, PS4 i XOne. Kampania, która będzie dostępna na samym starcie będzie kompletną opowieścią.

najnowsze