News

Star Wars Jedi: Fallen Order "nie będzie krótką grą"

Patryk Purczyński, 24.04.2019 17:54 0

Star Wars Jedi: Fallen Order jako gra dla jednego użytkownika musi zaoferować odbiorcom rozbudowaną kampanię. Twórcy zdają sobie z tego sprawę.

Jednym z najbardziej intrygujących tematów w kontekście niedawno zaprezentowanego Star Wars Jedi: Fallen Order jest długość kampanii. Z racji na to, że tytuł nie zaoferuje potyczek sieciowych, tryb solo powinien być bardziej rozbudowany od tego, co przeciętnie oferują gry akcji. - Jeśli chodzi o przedział czasowy, nie będzie to krótka gra - zapewnia Stig Asmussen, dyrektor działu kreacji w Respawn Entertainment.

- Trochę poczytałem. Widziałem komentarze, że to będzie gra na pięć godzin po tym, jak Vince Zampella zapowiedział wyłącznie kampanię dla jednego użytkownika i brak mikropłatności, tego typu rzeczy. To będzie doświadczenie wysokiej jakości - gwarantuje Asmussen. Nie podaje jednak, ile czasu faktycznie zajmie jednorazowe ukończenie trybu single-player. Być może konkrety poznamy bliżej premiery.

Star Wars Jedi: Fallen Order ukaże się 15 listopada na PC, PS4 i XOne. Kampania, która będzie dostępna na samym starcie będzie kompletną opowieścią.

najnowsze

Dead Island 2 nadal powstaje

Mija pięć lat od oficjalnego ogłoszenia Dead Island 2. THQ Nordic, które po drodze przejęło prawa do tytułu, utrzymuje, że pomimo ciszy na łączach prace nad nim nadal trwają.