News

Darmowe DLC do Days Gone wprowadzi nowy poziom trudności

Patryk Purczyński, 24.04.2019 19:37 0

Tuż przed premierą Days Gone twórcy gry zapowiadają darmowe DLC. W czerwcu będzie można liczyć na interesujące nowości.

Bend Studios zapowiedziało darmowe DLC do swojej nowej survivalowej produkcji, Days Gone. Gra, która trafi na PlayStation 4 już w najbliższy piątek, 26 kwietnia, ukaże się z trzema poziomami trudności. W ramach wspomnianego rozszerzenia zostanie dodany czwarty: Survival. Twórcy nie tylko podkręcą naturalną skalę trudności, ale też uniemożliwią szybkie podróżowanie i Survival Vision, usuną mapy i podpowiedzi ekranowe. Szykuje się wyprawa dla najodważniejszych.

Nowy poziom trudności zostanie udostępniony w Days Gone w czerwcu. W tym samym miesiącu ruszą ponadto specjalne wyzwania, które zmienią kluczowe aspekty rozgrywki w unikatowy sposób. Szczegóły zostaną podane w późniejszym terminie, ale już teraz wiadomo, że na uczestników czekają specjalne nagrody.

Niespełna miesiąc temu Sony udostępniło nowy zwiastun fabularny Days Gone. Twórcy zapowiedzieli już także DLC rozszerzające kampanię dla jednego użytkownika.

najnowsze

Poznajcie Sigmę, nowego bohatera Overwatch

Przez cały weekend twórcy bawili się wyśmienicie drocząc się ze społecznością graczy Overwatcha, którzy usilnie próbowali odgadnąć, kim będą mogli zagrać w najbliższej przyszłości. Teraz już wiedzą.