News

Na podstawce postapokalipsa się nie skończy – Days Gone otrzyma fabularne DLC

LM, 12.03.2019 10:20 0

Dodatek skupi się na wydarzeniach rozgrywających się przed tymi zaprezentowanymi w premierowej wersji gry.

Jeśli obawialiście się, że kilkadziesiąt godzin spędzonych w świecie Days Gone nie zaspokoi Waszego apetytu na postapokaliptyczny świat, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Odpowiedzialny za komunikację ze społecznością w Bend Studio David Lee ujawnił, że najnowsza, zaplanowana na kwiecień produkcja studia doczeka się popremierowego dodatku fabularnego. Lee nie chciał zdradzić zbyt wiele, ale na tym etapie wiadomo, że DLC przeniesie nas do wydarzeń rozgrywanych przed akcją Days Gone, by obszernie nakreślić motywacje głównych bohaterów gry.

Obok tego Lee podziękował Sony za dodatkowy czas i fundusze, które pozwoliły kontynuować proces deweloperski gry. Przyznał, że od zapowiedzi na targach E3 w 2016 roku tytuł zmienił się diametralnie pod względem oprawy wizualnej, mechanik czy interfejsu użytkownika. Jednocześnie podzielił się wskazówką dla wszystkich oczekujących na grę – najskuteczniejszym środkiem w walce ze świrusami jest ogień, a koktajl Mołotowa efektywnie i stosunkowo szybko pozwoli zniszczyć ich gniazda.

Poniżej załączyliśmy materiał wideo, na którym David Lee odpowiada na szereg pytań dotyczących Days Gone. Przypominamy, że zgodnie z najnowszymi ogłoszeniami deweloperów prace nad grą zostały zakończone, więc Days Gone bez przeszkód ukaże się 26 kwietnia wyłącznie na konsolach PlayStation 4.

najnowsze

Znamy wymagania sprzętowe GRID

2

Codemasters postanowiło podzielić się z graczami oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi do GRID, czyli najnowszej odsłony popularnej serii gier wyścigowych.