News

Spotkaj się z Christie Golden, autorką wielu powieści osadzonych w światach gier, podczas tegorocznego Pyrkonu!

gram.pl, 23.04.2019 15:31 0

Pisarka uświetni swoją obecnością Blok Literacki zaplanowanej na nadchodzący weekend poznańskiej imprezy.

Ważna wiadomość dla fanów powieści fantasy i science-fiction, a w szczególności tych, które przenoszą na papier wykreowane na potrzeby gier uniwersa. Podczas zbliżającej się, XIX edycji konwentu Pyrkon będziecie mieli okazję spotkać Christie Golden, czyli autorkę ponad pięćdziesięciu powieści, także z uniwersum World of Warcraft, Starcraft, Assassin’s Creed, Star Wars czy Star Trek.

Uznana pisarka uświetni swoją obecnością festiwal, a specjalny panel Q&A z Christie Golden poprowadzi redaktorka, agentka a przede wszystkim tłumaczka wielu zagranicznych pozycji – Dominika Repeczko. Panel odbędzie się 27 kwietnia o godzinie 16:30 w Sali Literackiej 2 i jak łatwo się domyślić, będzie prowadzony w języku angielskim. Podczas niego nie tylko poznacie odpowiedź na szereg pytań, ale możecie też liczyć na masę wskazówek dla początkujących pisarzy i tłumaczy.

Fanów batalistyki z pewnością zainteresuje też panel zatytułowany War… War never changes? w którym poza wspomnianą Christie Golden także Angus Watson, Ben Kane i Brian McClellan pochylą się nad rozmaitymi chwytami i sztuczkami przydatnymi podczas opisywania historii wojennej i scen bitewnych. Panel poprowadzi Bartłomiej „Chronos” Zarzycki, a wydarzenie zaplanowano na 26 kwietnia o godzinie 19:00 – całość będzie transmitowana dla większej widowni na dużym ekranie.

Tegoroczna edycja Pyrkonu odbędzie się w dniach 26-28 kwietnia w hali Międzynarodowych Targów Poznańskich.

najnowsze

Poznajcie Sigmę, nowego bohatera Overwatch

Przez cały weekend twórcy bawili się wyśmienicie drocząc się ze społecznością graczy Overwatcha, którzy usilnie próbowali odgadnąć, kim będą mogli zagrać w najbliższej przyszłości. Teraz już wiedzą.