News

Moc będzie z Wami w najnowszej wersji moda SerenityJediEngine do Star Wars: Jedi Knight – Jedi Academy

LM, 16.04.2019 10:01 0

W sieci pojawiło się poprawione wydanie modyfikacji z 2015 roku.

Jeśli z niecierpliwością wyczekujecie zaplanowanej na listopad singlowej gry w uniwersum Gwiezdnych Wojen – Star Wars Jedi: Fallen Order – to mamy coś, co z pewnością umili Wam czas oczekiwania. Modder znany jako JaceSolaris opublikował w sieci najnowszą, przebudowaną wersję wydanej oryginalnie w 2015 roku modyfikacji SerenityJediEngine do gry Star Wars: Jedi Knight – Jedi Academy.

SerenityJediEngine2019 zostało stworzone z myślą o usprawnieniu potyczek na miecze świetlne i rozmaite inne elementy wyposażenia. Nowa wersja moda oferuje szereg poprawek w kodzie, animacjach czy nowe efekty wizualne kompatybilne zarówno z modułem singlowym, jak i trybami sieciowymi.

Pliki SerenityJediEngine 2.0 wraz ze szczegółowym opisem zmian w tegorocznej wersji znajdziecie pod tym adresem. Modyfikacja SerenityJediEngine powstała z myślą o grze Star Wars: Jedi Knight – Jedi Academy/ wyprodukowanej przez Raven Software i LucasArts w 2003 roku.

najnowsze

Crash Team Racing Nitro-Fueled podbiło angielskie serca

Produkcja wystartowała z naprawdę potężnym przytupem – Activision odnotowało w Wielkiej Brytanii trzeci najlepszy debiut w tym roku, przegrywając tylko z Days Gone oraz z Resident Evil 2. 

Być może dostaniemy nowe Ape Escape

Kultowa seria Ape Escape świętuje w tym roku swoje 20 urodziny. Z tej okazji Sony przygotowało specjalne wideo, a także uruchomiło zupełnie nowe konto na Twitterze, gdzie zamieściło tajemniczą grafikę.