Nowy Assassin's Creed osadzony w świecie wikingów zaoferuje tryb kooperacji?

Małgorzata Trzyna
2019/04/15 12:57
2
0

W grze ponoć powrócą bitwy morskie, bogowie i mityczne stworzenia.

Nowy Assassin's Creed osadzony w świecie wikingów zaoferuje tryb kooperacji?

Niedawno świat obiegły wieści, że nowa odsłona Assassin's Creed przeniesie nas w klimaty nordyckie. Teraz francuskie Xboxygen dotarło do nowych szczegółów. Oczywiście, nie podano, kim są informatorzy, niemniej jeśli wierzyć doniesieniom, w nowej odsłonie serii będzie można grać w trybie współpracy. Nie wspomniano jednak, czy kooperacja będzie możliwa przez całą grę, czy tylko w wybranych misjach, jak było to w Assassin's Creed Unity.

GramTV przedstawia:

Ponownie będziemy mogli wyruszyć w morze, tym razem kierując langskipem (okrętem wikingów). Pojawi się też mechanika podboju terytoriów, których mieszkańcy będą mogli się do nas przyłączyć (poszczególne królestwa nie będą jednak skłonne łatwo z nich zrezygnować). Będzie też mechanika wojen klanowych oraz - być może - sojuszów. W grze zostanie położony jeszcze większy nacisk na mitologię. Obecność bogów zostanie wyraźniej zaznaczona. Nie zabraknie też innych, fantastycznych elementów, np. pojawi się Kraken.

Na razie doniesienia należy traktować z rezerwą, póki Ubisoft nie przygotuje oficjalnych ogłoszeń.

Komentarze
2
MisioKGB
Gramowicz
16/04/2019 12:54

Uwielbiam serial Wikingowie i jestem zajarany. Generalnie jak ktoś ma ochotę na nową tapetę to znalazłem wersję powyższego artu w wysokiej jakości na stronie Pana Nucera

 

https://www.artstation.com/artwork/8qAy6

Ne03
Gramowicz
15/04/2019 17:25

Biorę w ciemno :)