News

Star Wars: The Old Republic otrzyma we wrześniu darmowe rozszerzenie Onslaught

Małgorzata Trzyna, 14.04.2019 18:32 0

W rozszerzeniu znajdziemy się w centrum wojny między Republiką Galaktyczną a Imperium Sithów.

Star Wars: The Old Republic - MMORPG od BioWare - otrzyma rozszerzenie Onslaught we wrześniu. Będzie ono darmowe dla subskrybentów. Wprowadzi nową opowieść, dwie planety, Flashpoint, nową Operację oraz nowe umiejętności.

W nowej historii znajdziemy się w centrum wojny między Republiką Galaktyczną a Imperium Sithów. Będziemy mogli wybierać, czy pozostać lojalni wobec własnej frakcji, czy działać na jej szkodę. Odwiedzimy planetę Onderon, gdzie znajdziemy nieposkromione dżungle i dzikie bestie. Planeta ta należała do Republiki, ale nie wiadomo, czy nowo koronowany król pozostanie lojalny. Zajrzymy też na stację Mek-Sha, zbudowaną wewnątrz wyeksploatowanej asteroidy, służącą przede wszystkim szmuglerom, piratom, najemnikom, handlarzom i uchodźcom. Finał historii zostanie przedstawiony we Flashpoincie na nowym obszarze planety Corelia. Nowa operacja zabierze nas z kolei na Dxun, jeden z księżyców planety Onderon, porośnięty bujną dżunglą.

Gracze otrzymają także miejsce na nowy typ wyposażenia - taktyczne przedmioty, które zmienią nasze umiejętności i styl gry, choć nie podano przykładów, co to może być. Pojawią się też zestawy do zdobycia w PvP, PvE, Galactic Command i do wytworzenia.

W grze zostanie dodany także nowy, grywalny gatunek: Nautolanie. Maksymalny poziom zostanie podniesiony do 75. Każda zaawansowana klasa otrzyma nową umiejętność do zdobycia.

najnowsze

Podczas E3 najwięcej pisano o Cyberpunku 2077!

Firma ICO Partners sporządziła raport dotyczący treści generowanych na portalach branżowych przez targi E3. Najwięcej uwagi skupiły na sobie Xbox i polski Cyberpunk 2077.