Wedle sieci sklepów Amazon Star Wars Jedi: Fallen Order zadebiutuje w połowie listopada

LM
2019/04/13 14:53
0
0

Od oficjalnej prezentacji tytułu dzieli nas kilka godzin, więc pora na garść nieoficjalnych i potwierdzonych doniesień.

Jeśli zastanawialiście się, kiedy możemy spodziewać się premiery zapowiedzianej podczas ubiegłorocznych targów E3 gry Star Wars Jedi: Fallen Order od studia Respawn Entertainment, to być może sieć sklepów Amazon, ma dla Was odpowiedź. Ulokowana w ofercie wspomnianego dystrybutora gra pojawiła się z datą premiery, która wskazywała dokładnie na 15 listopada. Oczywiście rzeczona informacja błyskawicznie zniknęła z sieci, ale jak wiadomo, tutaj nic nie ginie.

Obok tego dowiedzieliśmy się, że Star Wars Jedi: Fallen Order to tytuł skierowany wyłącznie dla pojedynczego gracza, w którym wcielimy się w Padawana Jedi, towarzysząc mu na ścieżce do poznania Mocy. Podczas niej czeka nas masa emocjonujących pojedynków na miecze świetlne oraz eksploracja doskonale znanych fanom marki miejscówek. W grze pojawią się także charakterystyczne bronie, wyposażenie czy przeciwnicy, a wszystko to okraszone rozbudowaną linią fabularną.

Star Wars Jedi: Fallen Order wykorzysta silnik graficzny Unreal Engine 4 i jak wcześniej wspomniałem, powstaje wyłącznie z myślą o zabawie dla pojedynczego gracza – tytuł nie zaoferuje żadnych trybów sieciowych czy mikrotransakcji, brak tych ostatnich został oficjalnie potwierdzony przez przedstawicieli Respawnu.

GramTV przedstawia:

Oficjalna prezentacja Star Wars Jedi: Fallen Order odbędzie się jeszcze dzisiaj ok. 20:30 czasu polskiego i z pewnością poinformujemy Was o wszystkich nowinkach.

Wedle sieci sklepów Amazon Star Wars Jedi: Fallen Order zadebiutuje w połowie listopada

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!