News

Chernobylite ze zwiastunem fabularnym. Wystartowała zbiórka na Kickstarterze!

Małgorzata Trzyna, 11.04.2019 18:02 0

Dzięki zbiórce The Farm 51 rozbuduje lokacje w grze, a gracze będą mogli zwiedzić Prypeć bez wychodzenia z domu.

Jeśli marzyliście o odwiedzeniu Czarnobylskiej Strefy Wykluczenia, ale niekoniecznie jesteście gotowi na taką wycieczkę w rzeczywistości, mamy dobrą wiadomość. The Farm 51 planuje rozbudować lokacje w grze Chernobylite i odtworzyć Prypeć w możliwie jak największej liczbie szczegółów z pomocą autorskiej technologii skanowania Reality 51, dzięki czemu gracze będą mogli zobaczyć to miejsce bez wychodzenia z domu. Aby zrealizować cel, zespół wystartował ze zbiórką na Kickstarterze, gdzie chce zebrać 100 tysięcy dolarów.

W Chernobylite wkroczymy do mrocznego, postapokaliptycznego świata, w którym trudno zdefiniować zło, a rzeczywistość miesza się z urojeniami. Jedyną rzeczą, która utrzymuje nas przy zdrowych zmysłach, jest determinacja, by odnaleźć ukochaną i odkryć tajemnice z przeszłości. Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna fabularnego! W głównego bohatera gry, Igora, wciela się Aleksandr Vilkov, aktor znany z gry Stalker oraz serii Metro.

Mieliśmy już okazję zagrać we wczesną alfę Chernobylite - więcej o grze dowiecie się z artykułu Zona Zgona Łukasza Wiśniewskiego.

najnowsze

Dead Island 2 nadal powstaje

Mija pięć lat od oficjalnego ogłoszenia Dead Island 2. THQ Nordic, które po drodze przejęło prawa do tytułu, utrzymuje, że pomimo ciszy na łączach prace nad nim nadal trwają.