News

Chernobylite ze zwiastunem fabularnym. Wystartowała zbiórka na Kickstarterze!

Małgorzata Trzyna, 11.04.2019 18:02 0

Dzięki zbiórce The Farm 51 rozbuduje lokacje w grze, a gracze będą mogli zwiedzić Prypeć bez wychodzenia z domu.

Jeśli marzyliście o odwiedzeniu Czarnobylskiej Strefy Wykluczenia, ale niekoniecznie jesteście gotowi na taką wycieczkę w rzeczywistości, mamy dobrą wiadomość. The Farm 51 planuje rozbudować lokacje w grze Chernobylite i odtworzyć Prypeć w możliwie jak największej liczbie szczegółów z pomocą autorskiej technologii skanowania Reality 51, dzięki czemu gracze będą mogli zobaczyć to miejsce bez wychodzenia z domu. Aby zrealizować cel, zespół wystartował ze zbiórką na Kickstarterze, gdzie chce zebrać 100 tysięcy dolarów.

W Chernobylite wkroczymy do mrocznego, postapokaliptycznego świata, w którym trudno zdefiniować zło, a rzeczywistość miesza się z urojeniami. Jedyną rzeczą, która utrzymuje nas przy zdrowych zmysłach, jest determinacja, by odnaleźć ukochaną i odkryć tajemnice z przeszłości. Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna fabularnego! W głównego bohatera gry, Igora, wciela się Aleksandr Vilkov, aktor znany z gry Stalker oraz serii Metro.

Mieliśmy już okazję zagrać we wczesną alfę Chernobylite - więcej o grze dowiecie się z artykułu Zona Zgona Łukasza Wiśniewskiego.

najnowsze