News

Chernobylite - obejrzyj pierwsze wideo na silniku gry

Małgorzata Trzyna, 21.03.2019 18:36 0

The Farm 51 wkrótce wystartuje z kampanią na Kickstarterze.

- Od momentu zapowiedzi naszej gry otrzymywaliśmy tony komentarzy i uwag od społeczności graczy, co doprowadziło nas do jednego wniosku: wszyscy mają nadzieję zajrzeć do zniszczonej czarnobylskiej elektrowni jądrowej i zbadać jak najdokładniej opuszczone miasto Prypeć - mówi Wojciech Pazdur, szef The Farm 51. - Z wielką chęcią to umożliwimy. Oznacza to jednak, że powinniśmy poszerzyć lokacje w grze w porównaniu z pierwotnym zamysłem, więc poprosimy graczy, by nam pomogli. To trudne i niebezpieczne zadanie, biorąc pod uwagę fakt, że będziemy musieli odbyć dodatkowe wycieczki do Strefy Wykluczenia i zeskanować jeszcze więcej budynków i obiektów.

- Z tego też względu zdecydowaliśmy się poprosić społeczność o wsparcie. W ciągu kilku następnych tygodni wystartujemy z kampanią na Kickstarterze na Chernobylite. W tym czasie gracze będą mieli okazję zamówić grę przed premierą i wpłacić pieniądze, by otrzymać bardzo ciekawe przedmioty, w tym pożądaną maskę Black Stalker. Kampania pozwoli nam także zebrać dodatkowe fundusze na rozszerzenie lokacji w Chernobylite oraz dodanie funkcji, o których zawsze marzyliśmy. Zachęcamy więc graczy do zapisania się na nasz newsletter oraz śledzenia wieści o starcie zbiórki na Kickstarterze!

The Farm 51 udostępniło także pierwsze wideo z Chernobylite na silniku gry:

Chernobylite to survival-horror, w którym przeniesiemy się do Strefy Wykluczenia wokół czarnobylskiej elektrowni jądrowej. Twórcy wykorzystają fotogrametrię, by stworzyć świat gry. W Chernobylite czeka na nas nieliniowa opowieść, unikatowy system rzemiosła oraz walka z wymagającymi przeciwnikami. Gra będzie działać na silniku Unreal Engine 4.

Zapraszamy również do obejrzenia zwiastuna. Jeśli zamierzacie sięgnąć po wersję PC, warto także sprawdzić wymagania sprzętowe.

najnowsze