Udostępniono Radish - specjalne narzędzie modderskie, umożliwiające tworzenie zadań w Wiedźminie 3

LM
2019/04/10 13:42

Nowe questy, animacje, lokacje, przerywniki filmowe i łatwy dostęp do zawartości oryginału.

Jeśli tworzenie nieoficjalnych modyfikacji do gier nie jest Wam obce, to zapewne zainteresuje Was fakt, że przed kilkoma dniami w serwisie Nexus Mods pojawiło się Radish – zestaw modyfikacji i zewnętrznych programów, który umożliwia tworzenie nieoficjalnych zadań fabularnych w trzeciej odsłonie Wiedźmina. Warto mieć jednak na uwadze fakt, że – jak zaznaczają twórcy pakietu – nie jest on przeznaczony dla osób stawiających swoje pierwsze kroki na scenie modderskiej. Całość ma w znacznym stopniu uprościć określone procesy prowadzące do powstania modów i zebrać wszelkie niezbędne narzędzia w jeden spójny pakiet, ale każdy z jego elementów wymaga określonej znajomości tematu. Oczywiście nie oznacza to, że odradzamy Wam wszelkie próby tworzenia nowej zawartości, a raczej polecamy rozpoczęcie zabawy z nieco prostszymi aplikacjami.

Udostępniono Radish - specjalne narzędzie modderskie, umożliwiające tworzenie zadań w Wiedźminie 3

Ostatecznie Radish pozwoli na stworzenie całkowicie nowych zadań w Wiedźminie 3, jak również wykreowaniu przerywników filmowych, dialogów, animacji, obszarów do eksploracji, a także szybkie modyfikowanie i zarządzanie już zawartością oryginalnego dzieła studia CD Projekt RED. Tym samym możemy oczekiwać, że w najbliższych miesiącach doczekamy się już pierwszych fabularnych modów na silniku Wiedźmina 3, czy też totalnych konwersji gry, co nie było dotąd możliwe ze względu na ograniczone funkcje REDkit-u wydanego do trzeciej odsłony przygód Geralta.

GramTV przedstawia:

Zainteresowanych odsyłamy pod ten adres, a niezdecydowanych zapraszamy do zapoznania się ze zwiastunem narzędzia. Radish opracowano z myślą o grze Wiedźmin 3: Dziki Gon z dodatkami Serca z kamienia oraz Krew i Wino oryginalnie wyprodukowanej przez studio CD Projekt RED.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!