News

W The Elder Scrolls Blades mogą już zagrać wszyscy chętni

Małgorzata Trzyna, 07.04.2019 17:05 4

Gra nadal jest we wczesnym dostępie.

W ubiegłym tygodniu The Elder Scrolls: Blades zadebiutowało we wczesnym dostępie, ale zagrać mogły tylko osoby, które zgłosiły chęć udziału w testach i otrzymały zaproszenia. Teraz po grę mogą sięgnąć wszyscy chętni, którzy mają (lub założą) konto Bethesda.net. Gra otrzymała także sporą aktualizację z poprawkami błędów. Bethesda chce również wprowadzać poprawki na bazie opinii użytkowników.

Bramy do The Elder Scrolls: Blades otwierają się szerzej. Z radością ogłaszamy, że każdy, kto ma konto Bethesda.net, może teraz grać. Co dalej: przyglądamy się waszym opiniom i zmieniamy balans najtrudniejszego przeciwnika w grze... srebrnej skrzyni.

Srebrne skrzynie są liczne, trzeba wiele czasu, by je otworzyć (system ten oparty jest na timerze) i często nagrody nie są warte wysiłku, toteż gracze starają się ich unikać.

najnowsze

Crash Team Racing Nitro-Fueled podbiło angielskie serca

Produkcja wystartowała z naprawdę potężnym przytupem – Activision odnotowało w Wielkiej Brytanii trzeci najlepszy debiut w tym roku, przegrywając tylko z Days Gone oraz z Resident Evil 2. 

Być może dostaniemy nowe Ape Escape

Kultowa seria Ape Escape świętuje w tym roku swoje 20 urodziny. Z tej okazji Sony przygotowało specjalne wideo, a także uruchomiło zupełnie nowe konto na Twitterze, gdzie zamieściło tajemniczą grafikę.