Octopath Traveler zmierza na PC

LM
2019/04/06 15:11
0
0

Tytuł od lipca minionego roku dostępny był wyłącznie na Nintendo Switch.

Na oficjalnej stronie The Game Rating Administration Comitee of Korea, czyli organizacji, która zajmuje się klasyfikowaniem produktów dla określonych kategorii wiekowych, pojawiło się opracowane z myślą o komputerach osobistych wydanie japońskiego RPG-a Octopath Traveler. Możemy więc przypuszczać, że w nadchodzących tygodniach odpowiedzialny za grę koncern Square-Enix pokusi się o oficjalną zapowiedź pecetowej wersji.

Octopath Traveler zmierza na PC

Octopath Traveler to uznana przez recenzentów i graczy gra jRPG wyprodukowana z myślą o konsolach Nintendo Switch przez Silicon Studio Corporation. Tytuł przenosi nas do fantastycznego świata Orsterry, gdzie możemy wcielić się w jednego z ośmiu bohaterów, a każdy z nich obok tła fabularnego posiada także odmienne cele do zrealizowania, które w dużym stopniu determinują przebieg zabawy. Całość za system walki, oprawę audiowizualną i fabułę chwalił Jakub w opublikowanej na łamach Gram.pl recenzji.

GramTV przedstawia:

Warto przy okazji przypomnieć, że wydawca już zapowiedział kontynuację Octopath Traveler, a także zaprojektowany z myślą o urządzeniach mobilnych prequel.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!