Felieton

Zapowiedziano ReadySet Heroes – imprezową grę akcji z elementami RPG od twórców Orcs Must Die!

LM, 26 marca 2019 19:18 0

Dynamiczny dungeon crawler z rozgrywką dla maksymalnie 4 graczy.

Podczas PlayStation State of Play firma Sony Interactive Entertainment zapowiedziała najnowszą grę od znanego z serii Orcs Must Die! studia Robot Entertainment – ReadySet Heroes. Dynamiczna gra akcji z elementami RPG powstaje przede wszystkim z myślą o krótkich, dynamicznych sesjach, podczas której przejmiemy kontrolę nad jednym z antropomorficznych zwierząt, by bawić się w sieciowej lub kanapowej kooperacji, albo rywalizować z innymi graczami.

Całość zaprojektowano dla rozgrywek wieloosobowych, które mogą być świetnym dodatkiem do spotkań z przyjaciółmi. Podczas zabawy musimy jak najszybciej przeszukać wygenerowany dla nas loch i zdobyć niezbędne wyposażenie. Te posłuży nam w starciach z innymi graczami na arenach, które możemy prowadzić również w dwuosobowych zespołach. Obok tego w ReadySet Heroes znajdziemy też m.in. tryb Snail Race, gdzie każdy z graczy ma przypisanego do siebie ślimaka i musi go bronić, by ten jako pierwszy przekroczył linię mety.

Tytuł ukaże się w jeszcze w 2019 roku na konsolach PlayStation 4.

Ogromne zainteresowanie planszowym Bloodborne'em
Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3
Nowy trailer Rage 2 prezentuje najważniejsze aspekty gry
Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.