News

Zapowiedziano ReadySet Heroes – imprezową grę akcji z elementami RPG od twórców Orcs Must Die!

LM, 26.03.2019 19:18 0

Dynamiczny dungeon crawler z rozgrywką dla maksymalnie 4 graczy.

Podczas PlayStation State of Play firma Sony Interactive Entertainment zapowiedziała najnowszą grę od znanego z serii Orcs Must Die! studia Robot Entertainment – ReadySet Heroes. Dynamiczna gra akcji z elementami RPG powstaje przede wszystkim z myślą o krótkich, dynamicznych sesjach, podczas której przejmiemy kontrolę nad jednym z antropomorficznych zwierząt, by bawić się w sieciowej lub kanapowej kooperacji, albo rywalizować z innymi graczami.

Całość zaprojektowano dla rozgrywek wieloosobowych, które mogą być świetnym dodatkiem do spotkań z przyjaciółmi. Podczas zabawy musimy jak najszybciej przeszukać wygenerowany dla nas loch i zdobyć niezbędne wyposażenie. Te posłuży nam w starciach z innymi graczami na arenach, które możemy prowadzić również w dwuosobowych zespołach. Obok tego w ReadySet Heroes znajdziemy też m.in. tryb Snail Race, gdzie każdy z graczy ma przypisanego do siebie ślimaka i musi go bronić, by ten jako pierwszy przekroczył linię mety.

Tytuł ukaże się w jeszcze w 2019 roku na konsolach PlayStation 4.

najnowsze

Znamy wymagania sprzętowe GRID

2

Codemasters postanowiło podzielić się z graczami oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi do GRID, czyli najnowszej odsłony popularnej serii gier wyścigowych.