News

Remaster klasycznego FPS-a Blood ukaże się w kwietniu?

LM, 18.03.2019 14:44 2

Oryginalna wersja gry zadebiutowała w 1997 roku.

Od jakiegoś czasu wiemy, że studio Nightdive pracuje nad odświeżoną wersją klasycznej pierwszoosobowej strzelanki Blood, która oryginalnie ukazała się na PC w 1997 roku. Jeśli zastanawialiście się, kiedy możecie się spodziewać jej premiery, to z pomocą pospieszył zaangażowany w projekt Samuel „Kaiser” Villarreal. Deweloper poinformował za pośrednictwem Twittera, że remaster Blood zadebiutuje na PC w kwietniu tego roku. Co prawda wpis zniknął z jego profilu równie szybko, jak się pojawił, ale użytkownicy serwisu zdążyli go uwiecznić. Oczywiście do czasu ujawnienia oficjalnej daty premiery należy podchodzić z rezerwą do opublikowanego przez twórcę tweeta.

Zremasterowane Blood utrzyma stylistykę i klimat oryginału. Nightdive Studios zamierza wprowadzić za to szereg istotnych zmian w trybie wieloosobowym tytułu, uczynić go kompatybilnym z nowymi systemami operacyjnymi oraz zapewnić wsparcie dla bibliotek DirectX i Vulkan. Remaster ukaże się wyłącznie na PC.

najnowsze

Znamy wymagania sprzętowe GRID

2

Codemasters postanowiło podzielić się z graczami oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi do GRID, czyli najnowszej odsłony popularnej serii gier wyścigowych.