Remaster klasycznego FPS-a Blood ukaże się w kwietniu?

LM
2019/03/18 14:44

Oryginalna wersja gry zadebiutowała w 1997 roku.

Od jakiegoś czasu wiemy, że studio Nightdive pracuje nad odświeżoną wersją klasycznej pierwszoosobowej strzelanki Blood, która oryginalnie ukazała się na PC w 1997 roku. Jeśli zastanawialiście się, kiedy możecie się spodziewać jej premiery, to z pomocą pospieszył zaangażowany w projekt Samuel „Kaiser” Villarreal. Deweloper poinformował za pośrednictwem Twittera, że remaster Blood zadebiutuje na PC w kwietniu tego roku. Co prawda wpis zniknął z jego profilu równie szybko, jak się pojawił, ale użytkownicy serwisu zdążyli go uwiecznić. Oczywiście do czasu ujawnienia oficjalnej daty premiery należy podchodzić z rezerwą do opublikowanego przez twórcę tweeta.

GramTV przedstawia:

Zremasterowane Blood utrzyma stylistykę i klimat oryginału. Nightdive Studios zamierza wprowadzić za to szereg istotnych zmian w trybie wieloosobowym tytułu, uczynić go kompatybilnym z nowymi systemami operacyjnymi oraz zapewnić wsparcie dla bibliotek DirectX i Vulkan. Remaster ukaże się wyłącznie na PC.

Komentarze
2
sebba99
Gramowicz
18/03/2019 22:07

Rozumiem, że "tfurcom" gier pseudo-indie-aka-szybki-zarobek-jechane-na-nostalgii kończą sie pomysy, czy gapnęli się, że zamiast robić grę, można wziać starą odpalić w DosBOX i sprzedać ? A nie moment - to GoG.... ale oni nie mówią, że to nowe tytuły ... 

MisticGohan_MODED
Gramowicz
18/03/2019 19:38

W sam raz na 1 kwietnia :]