Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Turn 10 pracuje nad Forza Motorsport 8

LM
2019/03/11 12:28

Projekt jest w bardzo wczesnej fazie produkcji i bardzo możliwe, że twórcy celują w dziewiątą generację konsol.

Na oficjalnym kanale marki Forza pojawił się obszerny materiał wideo informujący o bieżących sprawach dotyczących związanych z nią gier wyścigowych. Obok regularnych aktualizacji dyrektor kreatywny w Turn 10 Studios – Dan Greenawalt – ujawnił, że studio po wydaniu ostatniego pakiet dodatkowej zawartości do Forza Motorsport 7 rozpoczęło prace nad kolejną odsłoną serii – Forza Motorsport 8.

Turn 10 pracuje nad Forza Motorsport 8

Greenawalt oznajmił, że projekt jest na bardzo wczesnym etapie rozwoju i jak na razie twórcy rozważają rozmaite koncepcje, ale zapowiedział przy tym, że przy Forza Motorsport 8 studio Turn 10 zamierza postawić na mocniejszą kooperację z fanami. Cały proces deweloperski, nawet w najwcześniejszych fazach ma być jawny i otwarty na uwagi społeczności, która za pośrednictwem dedykowanego kanału na Discordzie pomoże ukształtować spójną koncepcję dla nadchodzącej gry. Dan Greenawalt przyznał, że sam jeszcze nie wie, jak to sprawnie zorganizować, więc fanom serii pozostaje czekać na kolejne konkrety ze strony Turn 10 Studios.

GramTV przedstawia:

Warto jednak mieć na uwadze fakt, że tak wczesna faza prac nad grą oznacza, że tytuł z pewnością nie ukaże się w tym roku, a co znacznie bardziej prawdopodobne, zostanie zaprojektowany z myślą o konsolach dziewiątej generacji. Co ciekawe, według pojawiających się w sieci pogłosek amerykańskie studio pracuje także nad poboczną i dedykowaną urządzeniom mobilnym odsłoną serii, która może trafić na rynek jako Forza Street.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!