Felieton

Total War: Three Kingdoms - 10 minut rozgrywki jako okrutny Dong Zhuo

Małgorzata Trzyna, 08 marca 2019 13:43 0

Dong Zhuo to najbardziej niegodziwy przywódca, jakiego zobaczymy w grze.

Miesiąc temu SEGA i Creative Assembly ujawnili Dong Zhuo - chciwego tyrana, siejącego wśród ludzi strach. Postać ta jest równie przerażająca, jak historyczny odpowiednik, na którym jest wzorowana. Będzie ona pełnić rolę głównego antagonisty i wykorzystywać rzeczy, po które nie sięgnąłby żaden szanujący się władca. Dong Zhuo terroryzuje poddanych, wykonując egzekucje, niszcząc całe religie, zrównując z ziemią miasta i nie tylko. W ten sposób zbiera własną, unikatową walutę, z pomocą której może zastraszać ludzi i zmuszać ich do układów. Jeśli jako Dong Zhuo nie będziemy wykorzystywać bezwzględnych metod, nie zdobędziemy owej waluty i ostatecznie nasi poddani nas obalą. Przywódca może też dokonywać egzekucji własnych ludzi, by zwiększyć ucisk. Paląc miasta do gołej ziemi zamiast je po prostu plądrować zapewni, że nie pozostawi w nich nikogo, kto mu się sprzeciwi.


W Total War: Three Kingdoms będziemy mogli wybierać między trybami Romance i Records - drugi z nich przedstawi przywódców w bardziej realistyczny sposób.

Gra ukaże się 23 maja.

Chernobylite - nadchodzący survival horror na oficjalnym wideo z rozgrywki!
Mortal Kombat 11 - nowy gameplay z brutalnym Shao Kahnem
Pierwszy gameplay z Borderlands 3 już za dwa tygodnie
Two Point Hospital otrzyma tryb multiplayer jeszcze w tym miesiącu
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.