News

PlayStation 4 z opcją Remote Play na urządzeniach z iOS po najnowszej aktualizacji

LM, 08.03.2019 14:26 0

Usługa powstała z myślą o konsolach PlayStation Vita, a z czasem pojawiła się także na systemach Android.

Sony wypuściło najnowszą, opatrzoną numerem 6.50 aktualizację oprogramowania konsol PlayStation 4. Omawiany pakiet rozszerzył działanie funkcji Remote Play, z czego powinni ucieszyć się przede wszystkim użytkownicy urządzeń działających na systemach operacyjnych iOS. Po poprawnym sparowaniu urządzeń możliwe jest strumieniowanie rozgrywki na urządzenia mobilne firmy Apple, a sterowanie odbywa się za pośrednictwem wirtualnych przycisków odwzorowujących guziki i gałki kontrolera DualShock 4.

Korzystanie z usługi jest możliwe dla pełnej kolekcji gier z dowolnego miejsca na świecie pod warunkiem, że jakość łącza internetowego pozwoli na swobodny przesył danych pomiędzy urządzeniami, a musimy brać też pod uwagę ewentualne opóźnienia. Do korzystania z nowej funkcji niezbędne jest pobranie aplikacji PS4 Remote Play z App Store.

Poniżej możecie rzucić okiem na prezentację działania usługi dla Apex Legends przygotowaną przez redakcję serwisu DualShockers.

najnowsze

Poznajcie Sigmę, nowego bohatera Overwatch

Przez cały weekend twórcy bawili się wyśmienicie drocząc się ze społecznością graczy Overwatcha, którzy usilnie próbowali odgadnąć, kim będą mogli zagrać w najbliższej przyszłości. Teraz już wiedzą.