Pociąg Tomek zamiast Pana X w Resident Evil 2

Adam Berlik
2019/03/05 11:01
0
0

Przyjaciół przedstawiamy wam…

Pociąg Tomek zamiast Pana X w Resident Evil 2

Spotkanie ciuchci Tomka w mrocznym korytarzu jest chyba jeszcze bardziej upiorne niż konfrontacja z Panem X. W każdym razie fani odświeżonej wersji Resident Evil 2 wpadli na ciekawy pomysł i przygotowali modyfikację, dzięki której wspomniany bohater serialu telewizyjnego Tomek i Przyjaciele pojawia się w najnowszej produkcji studia także Capcom. Jak to wygląda w praktyce? Zobaczcie poniższe wideo:

Wszystkich zainteresowanych odsyłamy pod ten adres, gdzie dostępna jest omawiana modyfikacja. Tutaj natomiast znajdziecie odpowiednie pliki dźwiękowe.

GramTV przedstawia:

Remake Resident Evil 2 zadebiutował 25 stycznia na PC, Xbox One i PlayStation 4 (wspomniany mod można pobrać wyłącznie w wersji na komputery osobiste), a miesiąc później Capcom poinformował, że gra sprzedała się w liczbie ponad 4 milionów egzemplarzy.

Warto również wspomnieć, że nowy Resident Evil 2 spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem. W naszej recenzji przyznaliśmy notę 9/10, a średnia na Metacritic waha się w granicach 89-93 procent w zależności od platformy.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!