News

Path of Exile otrzyma w marcu dodatek Synthesis

Małgorzata Trzyna, 21.02.2019 07:22 3

W Synthesis gracze będą budować lochy, łącząc ze sobą fragmenty wspomnień.

Path of Exile, RPG akcji wydane w 2013 roku, ciągle cieszy się popularnością. W grudniu 2018 gra otrzymała największe dotąd rozszerzenie - Betrayal. Niedawno Grinding Gear Games ujawniło plany na najbliższy rok oraz wspomniało o kolejnym, ogromnym przedsięwzięciu na rok 2020. Najbliższa, marcowa aktualizacja, Synthesis, pozwoli graczom budować własny loch, łącząc ze sobą fragmenty układanki.

Najważniejszym NPC-em w dodatku Synthesis jest Cavas - duch, który utracił wszystkie swe wspomnienia i chce, by pomóc mu je odnaleźć. Każde z utraconych wspomnień jest niewielkim królestwem samo w sobie. Do wspomnień można dostać się portalami pojawiającymi się we wszystkich rejonach w grze. Po wejściu do fragmentu wspomnienia świat zaczyna się destabilizować, dookoła zaczyna zamykać się ciemność. Trzeba zdobyć wystarczającą liczbę stabilizatorów pamięci i otrzymać fragment pamięci, który następnie umieszcza w matrycy. Tworząc własną ścieżkę przez wspomnienia, musimy wziąć pod uwagę, że fragmenty pamięci po kilku użyciach zniszczeją, więc trzeba wszystko starannie zaplanować. Tytuł dodatku ma także inne znaczenie - w grze zostaną także dodane nowe możliwości w craftingu.

Marcowa aktualizacja zawiera również nowe przedmioty i klejnoty oraz spore zmiany w balansie zaklęć. Betrayal zostało zintegrowane z podstawką gry. Synthesis ukaże się 8 marca na PC (PST), 11 marca na Xboksie One i w połowie marca na PS4. Więcej szczegółów można znaleźć na oficjalnej stronie gry.

najnowsze