News

Kolejny duży dodatek do Path of Exile w 2020 roku

Małgorzata Trzyna, 21.01.2019 15:19 1

W roku 2019 planowane są cztery duże aktualizacje, wykorzystujące znaną formułę.

Ekipa Grinding Gear Games ogłosiła plany na najbliższy rok związane z nową zawartością dla Path of Exile. W 2019 roku gra otrzyma cztery typowe aktualizacje (v3.6.0 w marcu, v3.7.0 w czerwcu, v3.8.0 we wrześniu i v3.9.0 w grudniu) z nowymi wyzwaniami, funkcjami, umiejętnościami / archetypami postaci oraz licznymi poprawkami. Równolegle do prac nad aktualizacjami, ekipa będzie zajmować się mega-rozszerzeniem (wersja 4.0.0) i ma nadzieję poczynić w tym czasie znaczące postępy. Wspomniane rozszerzenie prawdopodobnie nie będzie gotowe jeszcze w pierwszej połowie 2020. Jak tłumaczą twórcy, jest to gigantyczne przedsięwzięcie, wymagające czasu, toteż nie zadecydowali jeszcze o dacie premiery.

Podczas ExileCon, który odbędzie się w listopadzie, ekipa zademonstruje, co czeka na graczy w grudniowej aktualizacji, przygotuje też niewielką zapowiedź, co znajdzie się w mega-rozszerzeniu.

Zespół zapewnił również, że prace nad wersją gry na PlayStation 4 zmierzają ku szczęśliwemu końcowi i niedługo zostanie zapowiedziana data premiery na tę platformę.

Path of Exile jest dostępne na PC i Xboksie One. W grudniu gra otrzymała darmowe rozszerzenie Betrayal.

najnowsze