Felieton

Kampania single player w najnowszym Call of Duty potwierdzona

LM, 13 lutego 2019 11:21 0

Gra zadebiutuje w tym roku, ale nie doczekaliśmy się jeszcze oficjalnej zapowiedzi.

Podczas ostatniego spotkania z inwestorami prezes Activision – Rob Kostich – ujawnił garść szczegółów, które z pewnością zainteresują fanów serii Call of Duty/. Zacznijmy od najważniejszej informacji – potwierdzono pogłoski pojawiające się jeszcze w okolicach premiery gry Call of Duty: Black Ops IIII, iż tegoroczna odsłona serii zaoferuje graczom kampanię fabularną. Obok tego możemy liczyć na masę opcji dla zabawy w trybach wieloosobowych z kooperacyjnym włącznie.

Jednocześnie Dennis Durkin ujawnił, że produkowane przez studio Infinity Ward Call of Duty jest skierowane nie tylko do fanów serii pierwszoosobowych strzelanin, ale ma też wkupić się w łaski osób, które nie miały zbyt dużej styczności z cyklem. Jakie zmiany w mechanice rozgrywki się za tym kryją? Tego na razie nie ujawniono.

Prezentacji tegorocznej odsłony Call of Duty możemy spodziewać się podczas nadchodzących targów E3 w Los Angeles, ale niewykluczone, że nieco wcześniej poznamy pierwsze konkrety tytułu. Tymczasem studio Treyarch konsekwentnie wspiera nową zawartością, wydane w październiku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One Call of Duty: Black Ops IIII.

MX vs. ATV All Out otrzyma wydanie Anniversary Edition na konsolach
Astral Chain – nowe informacje i screeny nadchodzącej gry twórców NieR: Automata
Karta grafiki Zotac Gaming GeForce RTX 2080 Ti ArcticStorm oficjalnie zaprezentowana
The Bard's Tale 4 zostanie rozszerzone do wersji Director's Cut
najnowsze