Diablo się rozrośnie; Activision Blizzard będzie też inwestować w Warcrafta

Patryk Purczyński, 13 lutego 2019 16:56 0

Pomimo licznych zwolnień, Activision Blizzard nie zamierza zdejmować nogi z gazu jeśli chodzi o najważniejsze marki "Zamieci".

Seria Diablo znacząco się rozrośnie - zapowiada Activision Blizzard. Obecnie w Blizzardzie trwają prace nad kilkoma grami spod znaku władcy piekieł, ale tylko jedną z nich zaprezentowano oficjalnie. Chodzi o Diablo: Immortal na urządzenia przenośne, którego ogłoszenie wzbudziło wśród fanów mieszane, łagodnie mówiąc, uczucia. Z obietnic Blizzarda wynika jednak, że w najbliższych latach powinniśmy doczekać się też poważniejszych pozycji z Diablo w nazwie.

Więcej ma się też dziać w innym słynnym uniwersum Blizzarda. "Inwestujemy w inne gry spod szyldu Warcrafta" - zapowiedział przedstawiciel wydawcy podczas spotkania z inwestorami. Co ciekawe, nie dalej jak kilka miesięcy temu wyjaśniono, że Warcraft IV nie znajduje się w najbliższych planach firmy. O co może więc chodzić? Na razie wiadomo jedynie o Warcraft 3: Reforged i World of Warcraft Classic. Obie pozycje mają zadebiutować w tym roku. Z powyższego komentarza wynika jednak, że możemy liczyć na więcej.

Sekiro: Shadows Die Twice - żadna gra From Software nie sprzedawała się tak dobrze drogą cyfrową
Piorunujące 10 dni Sekiro: Shadows Die Twice
StarCraft: Remastered otrzyma wkrótce Publiczny Serwer Testowy
Znamy plany rozwoju aspektów PvP w World of Warcraft Classic
najnowsze

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.